Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez? ( többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik egy ideje kb 3 hónapja beszélünk néha - néha találkozunk is messengeren meg mindennap beszélünk. Mindig is mondta hogy fél a párkapcsolatoktól és amikor megkérdeztem hogy akar-e velem találkozni, akkor azt mondta hogy ő fél hogy csalódnék benne meg hogy ő úgy érzi hogy nem lehet barátja, meg hogy mással jobban járnék. De amikor elmondtam neki hogy én, így nem tudnám folytatni mármint csak így barátként, akkor egyből azt mondta hogy csak azért mondta ezt mert, nem volt mostanában jó passzban és nem akarta hogy így lássam, utánna egyből mondta hogy találkozhatunk, és mondta hogy ő is kedvel engem meg nagyon szeret velem beszélgetni, de azt mondta hogy kicsit lasabb legyen a tempó, de már így is elég lassan haladtam mert 3 hónap után is csak egyszer volt vele alkalmam találkozni így full kettesbe. Én nem tudok nagyon rajta kiigazodni, hogy most kedvel e vagy nem, és a találkozástól is egy kicsit félek mert nem tudom hogy miről akar beszélni. Valakinek valami ötlet?

2020. márc. 2. 22:02
 1/3 anonim válasza:
68%
szerintem neki is bejössz, csak nagyon önbizalomhiányos, és félénk. te döntsd el hogy neked megéri e ez az egész macera. de abban kicsit igaza van a lánynak hogy "nem lehet barátja" vagy legalábbis nem tűnik jó ötletnek, mert amíg magát nem szereti, és nem gondolja hogy bárki is tudná szeretni addig nem nagyon van értelme
2020. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ne támadd le egyből, a lánynak érzelmi kötődés kell egy kapcsolathoz, nem a szex :D

Néha hagyj neki időt, ne irogass neki mindég. Viszont mikor beszéltek mindég érdeklődj felőle, légy udvarias, vicces.

Idővel pedig a barátnőd lesz önszántából :)

2020. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:

Reggelt.


Fuh ez a méretes kreténkedés amit itt sikerült 2 hsz-ben összehozni. :D


1.: Mi ez a "ha magát nem szereti" hülyeség? :) Mert ha valakinek hibás az önképe akkor nem lehet kapcsolata? :D Ez mekkora hülyeség... főleg hogy tini párakpcsolatok kategória... mutass nekem egy tinit akinek helyes önképe van, de tényleg csak egyet...


2.: Egészen konkrétan a kérdező egy büdös szóval nem utalt a szexre. Az már max téged fémjelez ha a "tempó"-ból a dugásra következtetsz. :D

Amúgy mi az hogy önszántából lesz a barátnője? Miért ezt máshogy is lehet? :D Tudtommal illegális csajokat bezárni a péncébe. XD


Kérdező: Ha a legpesszimistább énemet is veszem elő akkor is alsó hangon fontos vagy neki. Hogy milyen értelemben az majd kiderül. Ha kevésbé akarlak kikészíteni akkor: ez azért elég egyértelmű volt a részéről. Miről akar beszélni? Semmiről. Te hívtad el könyörgöm, szimplán találkoztok aztán csináltok valamit kétlem hogy konkrét válasszal érkezne, már csak azért sem mert épp ő mondta hogy lassítsatok.


Az 1. agymenésével szemben: Nem tudom hogy 3 hónap után mennyire ismered [ennyi idő után azért én általában már jól kiigazodok valakin] de elméletileg bőven lenned kellene olyan helyzetben hogy helyre rakd az önértékelését [vagy legalábbis rávilágíts arra hogy amit ő lát magából és amit te látsz belőle az köszönő viszonyban sincs egymással] -> problem solved.

2020. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!