Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érez irántam vagy csak egy barát vagyok számára?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú 4 hónapja ismerjük egymást mivel egyezik az érdeklődési körünk így nem nehéz beszédtémát találnunk. Na én kb 2 hónapja többet érzek iránta mint sima barátság ezt próbálom kimutatni neki. Mivel eddig megszoktam hogy sose jött be az ha próbálok közeledni egy fiú felé így nem igazán tudom hogy nála hatásos e. Jelek amik szerintem arra utalnak hogy többet érez irántam:

Olyan dolgokat mond el nekem amit pl a fiú barátainak nem

Sokszor néz a szemembe

Bármiről tudok vele beszélgetni

Nagyon jókat szoktunk együtt nevetni

Mikor véletlen valamelyik barátom olyat mond ami arra utal hogy nekem bejön akkor nem szörnyedve néz ha nem mosolyog(ez a legjobb jel)

Persze mindennek van sötét oldala. Itt vannak azok is:

Amikor ott vannak a haverjai mindjárt ugrik oda(ez nagyon idegesítő) hozzájuk

Nem sokszor kezdeményez beszélgetést

Néha úgy kezel mintha csak egy haverja lennék

Na most hogy ezeket leírtam azt szeretném hogy írjátok le azt hogy mit gondoltok ezek mit jelentenek így egyben. Érdemes e próbálkoznom vagy hagyjam mert nem lesz semmi?

Előre is köszönöm!



2019. dec. 20. 20:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem még ebből bármi lehet. Szerintem próbálkozz tovább:-)
2019. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Ugyanúgy nem tud mit kezdeni a helyzettel, mint te. Szeretne többet, mint barátság, de a világért se vallaná ezt be, mert fél a pofára eséstől.

Mellesleg korrekt válasz érdekében nem ártana tudni valamit a korotokról.

2019. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyunk még olyan idősek.Mind a ketten 15 évesek vagyunk.

2019. dec. 21. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még valószínűbb hogy csak nem tud kit kezdeni a helyzettel. És ha beszélnél vele erről? Elég valószínűnek tűnik hogy bejössz neki
2019. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De félek attól hogy visszautasít és még a barátságungnak is annyi lenne de ha meg nem próbálom meg akkor várhatom hogy mi lesz.
2019. dec. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!