Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerinetek mennyire csesztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek mennyire csesztem el? Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szerintem beleszerettem. Mindig nagyon kedves velem és ilyen jó osztálytársi kapcsolatban vagyunk. Mikor dumálok vele mindig zavarban vagyok és alig beszélek. Múltkor rá is kérdezett hogy az hogy van hogy konkrétan folyton beszélek és dől belőlem a szó, viszont előtte ilyen visszafogott vagyok. Erre nem tudom mi történt de elkezdett dőlni belőlem hogy mennyire bejön és zavarban vagyok, és milyen qrva helyes meg bocsi és azzal zártam hogy de rémesen gáz vagyok majd mondtam hogy bocsi töri Tz-t írok és elmenekültem. Többször pirultam már el meg ilyenek, de ez magasan vezeti a gáz megnyilvánulások rangsorát... nagyon elszúrtam? Fiúk ti hogy reagálnátok erre? 16L

2020. márc. 3. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bejönnél akkor meglepődnék és elgondolkodnék, hogy ez vajon egy aranyos dolog volt vagy kva-gáz.


Ha nem jönnél be de amúgy barátságos lennék, akkor nem forszíroznám a dolgot és nem mondanám el másnak.


Ha nem jönnél be és amúgy nem is nagyon érdekelnél akkor előbb utóbb nyilván elmesélném a történetet a barátaimnak.

2020. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És ha te beleképzeled magad a srác helyébe mit érezné”l? Gáz vagy aranyos dolog?
2020. márc. 3. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos! :)
2020. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh
2020. márc. 3. 10:37
 5/6 October15 ***** válasza:
Nem gáz. Mondjuk effektíve véletlenül szerelmet vallani... hát B+ az azért már egy szint. :D Te is egy érdekes darab lehetsz. :)
2020. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tiniregénybe illő, aranyos történet. Nem csesztél el semmit.
2020. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!