Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én csesztem el és már tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csesztem el és már tényleg nem érez semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, még mindig nem tudom akarnék-e tőle valamit, de most úgy néz ki már ő nem akar semmit. Amikor osztálykiránduláson voltunk tavaly kialakult köztünk valami, ölelgetett, tök jól elbeszélgettünk, elintézte, hogy mellém ülhessen és valami bennem is elindult, amikor visszamentem a saját szobánkba rossz érzésem volt és majdnem sírni kezdtem. Megkérdezte, hogy igen? Igen? Én meg mondtam, hogy igen és közölte, hogy a barátnője vagyok. Persze csak poénra vettem, nem volt semmi, szépen eltelt a nyári szünet, jött a tanév és minden teljesen felkavarodott. Lett egy szép órarendje. Hétfőn lek__vázott, dobálta a cuccaimat, összeborzolta a hajamat, mint egy óvodás, kedden nem szólt hozzám, nagyon utált, szerdán már próbált valamit mondani, csütörtökön már nagyon nyalizott, péntekre meg már megint ölelgetett és fogdosta a kezemet, ez volt a heti rend, minden héten olyan három hónapon keresztül, aztán megint egyértelműen közeledett, megfogta a kezem, ölelgetett, mellém ült és a többiek csináltak rólunk egy videót, olyan, mintha egy pár lennénk, aztán az egyik nap elérkeztünk arra a pontra, ahol már lehet énis belementem volna a dologba, legalábbis úgy tűnt, hogy van dolog, kézenfogva sétáltunk, nagyon jól éreztem magam, aztán aznap hirtelen rossz kedve lett és bevallotta, hogy xy-ba szerelmes. Nem hiszem, hogy nekem tetszene, vagy szerelmes lennék belé, de valamit érzek, mégse járnék vele, mert nagyon gyerekes. Mit érezhet vagy gondolhat?
2016. júl. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok
2016. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 likebike ***** válasza:
Na,ilyen történetet még nem olvastam életemben és nem is fogok-_-.Hagyd a fenébe,gyerekes,szánalmasan viselkedik.Találsz jobbat,ne legyen bűntudatod.
2016. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14
2016. júl. 8. 13:46
 4/4 likebike ***** válasza:
:)))Hagyd a fenébe.
2016. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!