Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó döntés volt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés volt? Vagy most tegyek még valamit? Hogy legyen több?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú “barátom” akibe úgy egy ideje szerelmes vagyok. Évfolyam társak vagyunk, de már előtte barátok voltunk. Ebédszünetben én a padon ültem törökülésben ő meg a székemen( a következő óránk együtt volt)

Úgy döntöttem bevallom neki mit érzek, leírom ide a beszélgetésünket:

Én: Tudtad hogy a fiú-lány barátságok nagy részében az egyik fél többet érez?

Ő: Van ilyen, persze. De a miénk is ilyen?

Én: Mit gondolsz ilyen?

Ő: Hát ez elég sok tényezőtől függ! Miért belémszerettél mi? (Csak poénból mondta)

Én: Hát figyelj meglehet, de akkor a szimpla barátság elméletünk bukott.

Ő: Hé elvileg csak barátok vagyunk! Fogd vissza magad kislány!

Én: De ha egy ilyen helyes fiú van a közelemben megtébolyulok...

Ő: (nevetett)

*aztán bejött a tanár* osztályvigyáz alatt odasúgtam neki hogy szeretlek, sok sikert a dogához!

Ezek után nem beszéltünk és ma valamiért nincsen. Mit gondoltok? Béna voltam? Elszúrtam? Vajon mit érezhet?



2020. márc. 3. 10:32
1 2
 1/12 Laylah ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy neki tényleg csak barát voltál eddig. Hagyj neki időt, hiszen bele sem gondolt abba, hogy esetleg lehetne több is, majd előáll azzal, hogy mire jutott. Ha mégsem mond semmit, úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, akkor úgy vedd, hogy a válasz nem. Át kell értékelnie magában az eddigi hozzáállását és az eseményeket is.
2020. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Közel sem tudni innen, hogy ő mit érez. Lehet, hogy barátként tekint rád, lehet már rég tetszel neki, csak próbálta leplezni nehogy túl egyértelmű legyen és az is megeshet, hogy nem tud mit kezdeni a szituval.

Sőt, lehet hogy tetszel neki, de megijedt a "szeretlek" szótól, elég nagy teher ilyen fiatalon.

2020. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De hogyha nem viszonozza akkor felesleges volt. Sőt még be is égettem magam!
2020. márc. 3. 14:30
 4/12 Stark2000 ***** válasza:
Jobb, mintha évekig kérdőjel lenne benned azzal kapcsolatban, hogy "mi lett volna, ha..?"
2020. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:

Hát 2 opció van:

-Az odasúgást is poénra vette és csak véletlenül nem ment ma.

-Komolyan vette..... és csak véletlenül nem ment ma. :D


Mármint még ha nem is gondolt rád / gondol rád potenciális barátnőként akkor is a barátságotok okán nem hiszem hogy hagyna főni a saját levedben. :)

2020. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Még a beszélgetés nem is olyan gáz, de az a szeretlek elég erős

Esélyes hogy eddig azt sem tudta hogy tetszik neked, erre azt mondod neki hogy szereted

Ettől szerintem hirtelen mindenki megijedne

Innentől kezdve meg figyelni kell a reakcióját

Ahogy előttem is írták, ha ugy tesz mintha nem történt volna semmi, akkor hagyd mert ő csak barátként tekint rád

Ha látod rajta hogy ezek után elkezd közeledni feléd ( nem csak barátilag) akkor esélyes hogy te is tetszel neki

De ezt a szeretlek szót mindenképpen hanyagolni kéne még

2020. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd míg eldönti mit akar figyeld a reakcióját mert lehet, hogy csak barátként kedvel de az ellenkezője is bejöhet.
2020. márc. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
Azért majd írj, hogy mi lett! :)
2020. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma volt suliban, és valahogy sokkal figyelmesebb, kedvesebb, picit gyengédebb volt, nem teljesen olyan mit régen.
2020. márc. 4. 09:27
 10/12 Laylah ***** válasza:

Ez így nem elég egyértelmű. Ebből lehet az is, hogy nyit feléd, de lehet az is, hogy tiszteletben tartja az érzéseidet és nem akarja, hogy rosszul érezd magad, amiért ő nem tudja viszonozni.

Vagy több idő kell, vagy konkrétabb leírás tőled. :)

2020. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!