Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha 2 hete barátom van, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hete barátom van, de a legjobb barátnőm kínált, az megcsalás?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor itt az ideje "gyónni" a pasidnak. Megbeszélitek és akkor valami lesz, de legalább enyhül a dolog.
2020. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 October15 ***** válasza:
41%

Tegyük fel hogy nem kamu. Ezt mégis hogy sikerült összehozni? :D Amúgy yep szerintem is megcsalás.


Mondjuk van annyira mindfuck + mégis csak 2 hét hogy én erre még azt mondanám, hogy háááááááááát okay vannak azok a kondíciók ami mellett nem küldelek el a halál véreres... :D

2020. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szopja le a barátodat és a barátod is dugja meg a barátnődet és akkor senki nem vethet a másik szemére semmit!:D
2020. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5%
Ez érdekes, elmeséled hogy történt?
2020. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 October15 ***** válasza:
13%
13.: Ugyan kérlek... nyilván jár a tricikli! :D
2020. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, akkor nem értem, hogy miért nem érzed ezt megcsalásnak? Azért, mert lánnyal történt vagy azért, mert "csak" orál volt? Lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem nemtől függetlenül minden megcsalás, amit nem csak mint haverral csinálsz valakivel: petting, orál, szex, csók stb. Gondolj bele, mit éreznél akkor, ha a pasid azt mondaná, hogy: drágám, tegnap XY lepippantott? Tök mindegy, hogy XY Teri vagy Feri, ugyanúgy kiakadnál. Szerintem ez megcsalás.
2020. márc. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Megcsalás! De jóvá teheted ha legközelebb hármasban csináljátok!
2020. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sok olyan pasi ismerősöm van aki azt vallja, hogyha a barátnőjük lánnyal smárol pl. Akkor nem megcsalás, és elnézi mert hogy lánnyal történt.
2020. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!