Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak bú felejtonek kellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bú felejtonek kellettem neki? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kavartam de úgy hoyg nője volt még akkor. Nemrég szakítotatok 3 hete. És megkeresett engem hoyg van e barátom stb

Találkoztunk egyszer, megbeszélt tali volt. Utána mondta nekem hoyg mennyire jól érezte magát, és milyen jó volt velem. Pár napja buliba hívott de nem tudtam elmenni mert a lányokkal megbeszéltünk egy csajos estét. Így elmentunk barba. Házibuliba hívott amugy ami a haverjanal volt. És a haverjaval is jóba vagyok. Tegnap rairtam a sracra hoyg milyen volt a bulijuk de vissza se írt csak megnezte. De amuyg meg nem értem pár napja még ő akarta hogy mennyire menjek most meg nem ír vissza. Mi ez? Néztem a volt barátnője oldalát és ki törölte a szingli státuszt,de viszont a közös képeket a sraccal meg le torolte. Mert amíg ki volt írva hoyg szingli addig fent voltak a közös képek. Én arra gondolok hoyg a lány más valakivel jött össze

És ez miatt most a srác full depis azért nem ír vissza.

Vagy ok jöttek újra össze, vagy a srác akivel akavartam úgye ő is kavart valakivel a házibuliba. És mar van más helyettem. Barátnőm azt mondta szarjam le úgyis lesz más helyette. De ez nem ilyen könnyű nekem ő az első volt. Bocsi hoyg hosszú lett



2020. márc. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt az első MI?

Nem is jártatok.

Ezt a kavargatást meg fejezd be és akkor majd nem jársz így.

2020. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Megérdemelted.
2020. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"És ez miatt most a srác full depis azért nem ír vissza."


Ez az egyik legrosszabb tulajdonság, hogy idealizálod a másikat. Azért nem írt vissza mert nem érdekled (most). Ha nem lesz más, lehet majd írni fog. Nem kell megmagyarázni a másik bunkóságát, azzal csak ingyen lapot adsz nekik arra hogy fájdalmat okozzanak.


Próbálj tanulni a veled történtekből, például itt hasznos lehet az, hogy csak azért mert egy fiú közeledik, nem kell rögtön beleugrani dolgokba. Kell egy kis mérlegelés: most szakított, meg se várta hogy te mit akarsz, egyből rád akart szállni. Egy kis nem után máris parkópályára kerültél, és csak annyi volt hogy nem mentél el egy hülye bulira. Nem a te hibád, de hiába első közeledés volt, gondolj magadra és hogy milyen fiúval szeretnél együtt lenni. Nem hiszem hogy olyannal aki nemrég szakított és a barátnője csak most törölte a közös képeiket.

2020. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,csak egy pótléknak használt. Sajnos:S:S
2020. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barackoshányás ***** válasza:
89%
De miért írod következetesen rosszul a ,,hogy'' szót?
2020. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak kihasznált téged. Nem azért nem ír vissza mert depis, hanem mert nem akar veled beszélgetni. Nem akarlak megbántani, de nem kellett volna olyan sráccal kezdeni, akinek van valakije. Nyilván ha a barátnőjét veled megcsalta, akkor melletted sem lenne hűséges. Lehet valóban talált valaki újat magának. Értem, hogy rossz, de szerintem hagyd ezt a srácot, máskor pedig ne kezdj olyannal akinek kapcsolata van.
2020. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!