Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy csak arra kellettem neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, elkezdtem randizgatni egy 24 éves sràccal és màsfél hónap utàn lefeküdtünk ( a szabad ég alatt ) mert màshol nem tudtunk volna. Szűz voltam még figyelmes volt de megis felmerel bennem hogy csak arra kellettem neki lehet alaptalnul.Vélemény?
2017. aug. 9. 15:47
1 2 3
 1/27 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Ha kiszámolod, ő másfélszer annyit létezett eddig, mint te. Ha belegondolsz, hogy 8 év múlva te milyen messzeségekben lehetsz majd, akkor felmerülhet a kérdés, hogy mégis milyen sokat fogsz változni ez alatt... és általában ez az, ami miatt nem illenek össze ilyen korban ekkora korkülönbséggel a párok, és ezért fog úgy tűnni, hogy csak arra kellesz neki, miközben csak.. hát na, máshol nem illetek össze, csak odalent.

Természetesen a kivételek erősítik a szabályt, de ne lepődj majd meg.

2017. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

És így találjon egy normális csajt akárki????

Másfél hónap alatt feküdtèl vele ????

Gratulálok....

És had ne káromkodjak, nem akarom százszor kijavítani ezt a fost, hogy nem enged posztolni....

Ha ugyan úgy keres, meg elhiv moziba vagy valami , akkor alaptalan a vád, ha ez nem így van, akkor téged megfektettek és imádkozhatsz anyunak hogy ne légy terhes.....

2017. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, és nem a masodik vagy a harmadik randin fekudtem le vele szoval szerintem nem vagyok r.b@nc.
2017. aug. 9. 16:06
 4/27 A kérdező kommentje:
És igen... normàlis, értelmes lànynak tartom magam
2017. aug. 9. 16:07
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Pedig nem vagy az.
2017. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Oké, de másfél hónap????

Gondolkozz már egy kicsit :( ha csak arra kellettèl volna neki is megérdemelnèd ,

Gondolom tökéletesnek gondolod magad, igazi cicababa vagy, tessék, itt az előnye baby , tessék anyucinak sírni , kérdezd meg tőle, anyu ? Ugye nem csak arra kellettem neki?

Bátran kérdezd meg tőle, nyugodtan!!!

Gyerünk!!! Várom mit reagált rá anyuci.....!!! Puszi !!! :)

2017. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Indokold mar meg legyszives kedves utolsó....

Mert randizgatni kezdtem egy nalam picit idosebb ferfival es lefekudtem vele masfel honap utan????

2017. aug. 9. 16:23
 8/27 A kérdező kommentje:

Szerintem eleg sok az a masfel honap foleg hogy minden ilyen lassan ment csok kezfogas oleles stb vartam volna eveket fel evet?!

Nem eletem nem vagyok cica baba. Egyszeruen oltozkodom ( farmer polo) sminkelni sem sminkelem magam

2017. aug. 9. 16:27
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
:D picit idősebb??24 te meg 16 vagy xd
2017. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8 év szerintem nem vvilàgkatasztrófa..

Valaki 30 évessel dugatja meg magat buliba ket perc ismertseg utan

2017. aug. 9. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!