Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért utáljátok annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért utáljátok annyira ha egy lány féltékeny?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Idegesítő.
2020. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem, ha egy lány féltékeny :)

Számomra ez olyan, hogy nem akar elveszíteni, tényleg fontos vagyok neki. Az ember csak olyan személyek miatt érez így aki számára valóban fontos. Ha egy làny kicsit se féltékeny akkor félek, hogy nem vagyok elég fontos neki és könnyebben elenged.

Meg aki féltékeny típus az általában hűséges is, mivel tudja hogy fordítva is milyen érzés lenne.

2020. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert állandó hisztivel ját, amit rühellek. Vannak lány barátaim és nem fogom leépíteni őket. Illetve beszélgetni is fogok velük, kedveskedni, stb. Persze nem párkapcsolatig. Akinek ez nem tetszik, az nem mellém való.
2020. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenben a megcsalást látja. Pl egy véletlen összepillantás, egy lanybarattal való beszélgetés, találkozó lemondása mert kozbejon valami sürgős....
2020. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Bár lány vagyok, de ha nem gond hozzátennék egy megjegyzést. A féltékenységnek is vannak különböző szintjei. Minden emberben van egy egészséges féltékenység azok iránt az emberek iránt, akiket szeret, de ez nem olyan nagy mértékű,hogy zavaró legyen, még imponáló is tud lenni.

Az a baj, hogyha ez a féltékenység az egészséges határ fölé megy, mert akkor viszont tényleg képes akár teljes mértékben megölni a kapcsolatot, mert csak a hiszti, a veszekedés lesz belőle,aztán később az egymás után való nyomozás,kutakodás, és akkor már biztos hogy kuka az egész kapcsolat

2020. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azzal gyakorlatilag azt mondja, hogy bizalmatlan.
2020. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki kicsit féltékeny az nem baj mert legalább tudom, hogy szeret és aggódik értem. De a túlzott féltékenység beteges.
2020. márc. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos ha féltékenynek kell lenned akkor már valamit rosszul csinálsz.
2020. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!