Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges így belebolondulni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így belebolondulni valakibe? Hogy keveredjek ki ebből? (többi lent)

Figyelt kérdés

Régebben mondhatjuk hogy "népszerű" srác voltam a suliban. Mondhatni sok barátom volt... Magasszinten tornászkodtam... Tudjátok eddig minden zsír volt - ahogy lennie kell.

Aztán össze is jöttem egy lánnyal. Akivel csupán 4 hónapig voltam együtt... Majd valamilyen oknál fogva szakítottam vele... Talán úgy éreztem nem működik a dolog. Telt múlt az idő és 8.-os lettem. Egy fél év eletelt és rájöttem hogy rettenetesen hiányzik. Próbálkoztam nála újra és újra de ő valahogy... Félt újrakezdeni. Mejd 9.ben összejöttem egy másik lánnyal de éreztem hogy nem működik. Rettentően hiányzott az az első és egyszerűen majd beleőrültem annyira fájt. Kicsit szorongósabb, csendesebb lettem ettől. De persze túl kell tenni magunkat az ilyeneken és ezt én is tudtam. Majd a 10.osztályba vonulásom előtti nyáron megbetegedtem... Autóimmun betegségben amit nem lehet kezelni hiába jártunk 100féle gasztroenterológushoz. Olyan fájdalmaim voltak hogy sokszor végezni akartam magammal. Befordultam. Úgy érzem megöregedtem. De még akkor is próbálkoztam nála a szenvedés közepette... Mindhiába. Majd eljött a 11.osztály és ott tartok hogy nem tudok kapcsolatokat teremteni. Sokszor még szemkontaktust sem. Borzasztóan introvertált lettem. Az edzést abba kellett hagynom a betegség miatt. Talán a zenélés és a zeneírás nyújt egyedül vígaszt. A "betegség" pedig nem valószínű hogy elmúlik és ez miatt rengeteg mindentől meg vagyok fosztva. De még most is reggelente rengetegszer úgy kelek fel hogy:Hova lett minden amit szerettem????

És félreértés ne essék nem szeretnék önsajnálatba süllyedni. Épp ezért tettem fel ezt a kérdést.



Köszi ha eddig elolvastad.

Értelmes válaszokat légyszi


2020. márc. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

"Lehetséges így belebolondulni valakibe? " - kérded.

Ha szerinted nem lehetséges, akkor értelmetlen a kérdésed.

Ha pedig mégis lehetségesnek tartod, akkor felesleges.

2020. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! De itt inkább arra értendő a kérdés hogy valakivel esetleg történt-e valami hasonló.
2020. márc. 17. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológus!
2020. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet lenne a pszichológus. Nagyon nagy változásokon mentél keresztül, elég rövid idő alatt. Érthető, hogy nehézen tudod feldolgozni, ebben pedig egy pszichológus tudna segíteni.
2020. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van... (fél éve járok) Fejlődött is az énképem az önismeretem is mióta járok de úgy érzem ez nem tud kirángatni ebből a rettentő erős visszahúzódásból.
2020. márc. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!