Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lesz még időm öszzejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még időm öszzejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Hello.

Szóval az a helyzet februárban megtetszett egy lány.

Nem lenne semmi baj se,csak most jött ez a korona vírus meg bezárták az iskolákat. Valószínüleg erre a tanévre nem is nyitnak ki.Na mindegy.Jövőre felvételi lesz,meg ballagás stb.,szóval kevés időm lesz a csajozásra.


Szerintetek jövőre lesz idő összejönni a lánnyal?



2020. márc. 19. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra ne végy mérget, hogy nem nyitnak ki.

Ha mégse, ott a net.


De jövőre, akármennyire leszel végzős, ennyi belefér :)

2020. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MikeS13 válasza:
100%
Lazits, meglesz. Ha őt rendelte melléd az ég, és hiszel is benne, akkor semmi nem állíthat meg.
2020. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem gondolod, hogy 3 hónapig otthon fogtok ülni? Anyuci meg apuci sem dolgozik, hogy veletek legyen? :D


Na de a lényeg. Persze, hogy lesz időd. fiatal vagy, tiéd az élet. van net, telefon, stb. Irj rá pl, hogy telik a koronaszünet? :D

2020. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz idő.Különben is, csomó ilyet olvastam már, hogy "házi nyúlra nem lövünk", tehát hogy csomóan nem ajánlják osztálytárssal, iskolatárssal összejönni. Tehát így meg főleg nem kell emiatt aggódnod. Szóval szerintem ne aggódj. Meg pl ha esetleg mondjuk neadjisten nem sikerülne, akkor van még egy csomó leány. Van egy ilyen dal, most jutott eszembe, aszongyahogy: "Millió lány, és én mindet imádom", tehát ha ővele amúgy még pont nem is jönne össze, akkoris -ez má nem a dalból van- "van még hal a tengerben", tehát biztos találhatsz még olyat, akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást. De egyébként szóval ne legyél negatív ezzel kapcsolatban, szerintem simán összejöhettek még azzal a csajszival, ha megvan a közös szimpátia oda-vissza. Amúgy lehet, hogy középsuliba is egyhelyre mentek! :D:D De lehet hogy nem de ez csak egy felvetés. :)
2020. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!