Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Karantén ideje alatt ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karantén ideje alatt ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ha egy városban lakom a barátommal és elrendelik a karantént. Akkor csak munkába, gyógyszertárba és boltba lehet elmenni. Szóval az teljesen kizárt hogy átjöjjön hozzám vagy én átmenjek hozzájuk?!
2020. márc. 20. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el én is szívesen találkoznék a párommal, de ha nem lehet, és ez az ára annak, hogy ez az egész eltűnjön akkor legyünk túl rajta minél előbb.

Bízom benne, ha ez a kijárási tilalom életbe lép, akkor viszonylag hamar vége lesz.

2020. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
nem lesz hamarabb vége, csak az egészségügy lesz kevésbé terhelt és kevesebb ember fog meghalni, de a járvány hónapokig is eltarthat majd. Ülj meg szépen a seggeden és ne más portáján akarj sepregetni, amikor most tervezed ,hogy hogy cselezheted ki a hatóságokat.
2020. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem ismerőseim simán találkoznak és együtt is alszanak.


Arra kell figyelni, hogy a nálad idősebbekkel ne érintkezz. Ők vannak igazán veszélyben, nem mi. Mi főleg hordozók vagyunk.

2020. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

az mondjuk nem teljesen úgy van, ismerek 30-40-eseket (az azért nem túl idős), akik most csúnyán szopnak vele úgy, hogy ennél egészségesebb életet nem is élhetnének, kb sosem betegek, meg persze egy 20 év körülit is megb..hat simán. Én nem féltem magamat, de attól még van rá esély, hogy nem csak beköszön, hanem kicsit komolyabb lesz.

egyébként nyilván van mód, hogy kijátszd a kijárási tilalmat, de nem érdemes kockáztatni. Most még elviekben találkozhattok, de nem hiszem, hogy a szüleitek annyira örülnének neki.

2020. márc. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12, nem tudom melyik resze volt nehezen megertheto abban hogy nem tervezem kijatszani a rendszert :) ettol fuggetlenul sokan kifogjak
2020. márc. 21. 12:01
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]

na asszem így talán kicsit kevesebben fognak ezzel szórakozni. Reméljük. Mondjuk most ez egy kicsit úgy hangzott, mintha egyetértenék ezzel a bandával, de félreértés ne essék, nem :D

2020. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!