Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany aki azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki azt mondta nem vagyok az esete bar bir lehet nala eselyem?

Figyelt kérdés
Nagyom szeretem ot, kb 1 eve jon be es azota probalok valamit osszehozni.Vegre kibukott ez az egesz es pont elegge maga alatt volt meg offolta ot masik ket fiu es ugy hogy ilyenkor jottt elo ez a kerdese o azt mondta arra h tetszik nekem hogy nem igazan vagyok az esete.Lehet valahogy eselyem?ha igen mit tehetnek?

2020. márc. 23. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyed van.

Amugy kéne neked egy olyan csaj akinél utolso vagy a sorban és mihelyst jön valaki aki neki tetszik el is dob magátol.

2020. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed. Sokan miért nem tudják felfogni, hogy a nem az nem? Boltban is, ha rákérdezel, hogy van-e kifli, azt mondják, hogy nincs, elkezdel alkudozni, hogy de valahogy nem lehetne mégis megoldani vagy mi?
2020. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ha azt mondta, hogy mint férfi nem vagy az esete, de mint ember szimpatikus vagy, akkor sem lehet esélyes mint férfinak.
2020. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Nem is szép dolog kihasználni a helyzetet, ha valaki maga alatt van.
2020. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!