Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta egy lány, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta egy lány, hogy "nincs ideje eljárni ilyen helyekre", akkor az már teljes elutasítás vagy van nála esélyem?

Figyelt kérdés

16F

Eléggé félénk típus vagyok, de rávették magam, hogy elhivjak egy lányt moziba a sulibol.

Szerintetek?


2017. dec. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez elutasítás, csak gerinctelen és nem bírja megmondani. Engem 4 hónapig szivatott így egy csaj. Ne ess ebbe a hibába te is.
2017. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a helyekre nincs ideje, hanem rád = nem érdekled, ideje elfelejteni.
2017. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, pl. most vizsgaidőszakban én nem nagyon mozdulok ki. Randizni meg tuti nem fogok, amikor tanulni kéne. De 16 évesen ez inkább egy finom elutasítas, de ha még egyszer elhívod és nemleges választ kapsz, akkor biztos.
2017. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!