Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szeretetét/bizalmát?

Figyelt kérdés
sziasztok! a kérdés rosszul van megfogalmazva, az exemről van szó akivel kettő hete szakítottunk. mai napig szeretjük egymást és szerelmesek is vagyunk egymásba. volt egy egy hónapos szünet régebben a kapcsolatban. akkoriba egy srác füzögetett engem, viszont soha nem volt vele semmi. a szakításunk napján ezzel a fiúval találkoztam egy buliba. és barátom/exem azt hiszi hogy volt valami mert a haverjai telebeszélték a fejét illetve a szülei. soha nem birtam volna megcsalni baratomat. nem ertem miert nem bir megbizni bennem. nagyon szeretem ot es nem egy ilyen butasag miatt akarom elvesziteni. ez nem egy igazi indok szerintem a szakitasra 🥴 nem akarom egyenlore keresni hogy atgondolja tenyleg mit akar. szerintetek mit tegyek? (instagramon a napomat mindig megnézi pedig nem kovetjuk egymast🙄 szoval remelem erdekli mivan velem🤞🏼)
2020. márc. 25. 11:00
 1/2 A kérdező kommentje:
egyebkent 2 eve lennenk egyutt es 18 evesek vagyunk. mindkettonknek voltak ezen kivul mar kapcsolatai. es ezen kivul jol kijottunk a kapcsolatba minden teren
2020. márc. 25. 11:01
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmúlt a bizalom, ott nincs mit tenni.
2020. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!