Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyen újra jó kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen újra jó kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

sziasztok! baratommal az elmult idokben eleg sokat veszekedtunk jelentektelen dologokon. jelenleg megmondtam neki hogy tartsunk egy kis szunetet, ne azert legyunk egymas mellett mert felunk a maganytol vagy hasonlok, mert felek hogy ez a helyzet van reszerol. ez alatt a pici szunet alatt szeretnem magam osszekapni. szeretnem ha csak ram tudna gondolni es annyira el tudnam varazsolni hogy veletlenul se gondoljon arra milyen lehet massal (nem tudom szokott e ilyenekre gondolni csak mar minden atfutott a fejembe). lehet elegge buta kerdes ez 😩 de szeretnem ha tudnatok valami tuti biztos tanaccsal szolgalni 😬 es kerlek ne azt irjatok hogy ennek igy nincs jovoje, ez az elso komolyabb vitank. szerintem egy masodik eselyt minimum megerdemel a kapcsolatunk. mindketten hibaztunk. de en ugy erzem kepes vagyok a valtozasra erte

19/L . majdnem 2 eve vagyunk egyutt


2020. márc. 26. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell felkeltened az érdeklődését. Ha nem szívesen gondol rád, akkor úgy sem tud, hogy felhívid magadra a figyelmet. Különben is, ha már fel kell keltened a figyelmét ott már eleve nem jó valami.
2020. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
figyel ram, csak valami ujdonsagot szeretnek. mindig kiemeli hogy imad mindenhogy meg ilyenek 😩 csak tenyleg nem tudom mit tegyek
2020. márc. 26. 12:50
 3/4 A kérdező kommentje:
ja es mindenrol egybol en jutok eszebe
2020. márc. 26. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg mit akarsz még?
2020. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!