Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a pasim furán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim furán viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi baja, néha amikor hívom vagy felveszi, vagy nem. És ha nem, akkor nem hív vissza. Néha nem válaszol az üzeneteimre. Soha nem mondja szeret. Viszont még mindig velem jár, legalábbis én nem tudok róla, hogy szakított volna velem.Rettegek, hogy ez meg hamarosan történni. Ráadásul egy csomó lánybarátja van, akiknél nem tudom, hogy csak haverok vagy több. Nagyon nyomaszt ez a dolog. Sokszor nem tudok miatta aludni. Amikor meg egy lánnyal találkozik, mindig idegeskedem. Jó, lehet, hogy egy kicsit féltékeny vagyok, de neki sem kéne szórakozni a velem. Szeret még egyáltalán? Kérlek segítsetek! Nem kérek negatív kommenteket! Köszönöm.

2020. márc. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Ez így nem egy normális kapcsolat.
2020. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a pasid? Mert nem úgy tűnik! Ő tud róla?
2020. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele. Ennek a kapcsolatnak így aztán sok értelme nincsen.
2020. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem szerelmes beléd.

Velem is pár hete ezt csinálta egy srác, csak játszott velem és végig hatudott, mellette ki tudja hogy fűzött-e másik lányt, mert amikor nem voltunk még együtt, akkor fontos voltam neki, de amikor összejöttünk, akkor mindenki más fontosabb volt.Ha én nem veszem észre és nem teszem szóvá, akkor egy szemrebbenés nélkül tovább hazudozott volna nekem bűntudat nélkül.

2020. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amint találkoztok, vagy felveszi a telefont, odavágod neki, hogy vagy választ ad mindenre vagy ennyi a kapcsolat. Nálam is többször volt már ilyen.

26L

2020. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő biztos, hogy a pasid? Nem úgy tűnik de ha igen akkor feltétlenül mond el neki, hogy beszélni akarsz vele és próbáljátok tisztázni a helyzetet és meg tudod, hogy ő mit akar tőled.
2020. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!