Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék főzni egy srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék főzni egy srácnak akibe szerelmes vagyok, de nem merem elhívni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egy házibulin találkoztam egy fiúval akibe beleszerettem első látásra. Úgy érzem hogy nekem ő az igazi és szeretnék vele összejönni.A bulin kezet csókolt nekem és a kabátomat is rám adta amikor elmentem valamint egyszer egy zsepivel tök váratlanul megtörölte a számat mert csokis lett. Annyira édes volt velem egész este hogy teljesen oda-vissza voltam érte.Viszont azóta csak 1-2 alkalommal beszéltünk facebookon. Félek hogy beégnék előtte ha elhívnám magunkhoz mert főznék neki de nem tudom eljönne-e. Ő 21 éves én meg még csak 16.Szerintetek hogy próbáljam meg elhívni?Vagy csak játszott velem?De én annyira szeretem,csak rá tudok gondolni.
2020. márc. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz :), csak menjetek el sétálni egyet :)
2020. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ne a főzéssel kezd! Sétáljatok, beszélgessetek! A főzésről is. Ha tetszik neki az ötlet, akkor legközelebb vigyél neki kóstolót! Sütit, pogácsát, valamit. És ha még mindig működik a dolog, na akkor térjetek át az esetleges főzésre nálatok.

Fő a fokozatosság! Sok sikert!

2020. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!