Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a srácot akibe szerelmes lettem egy buli után?

Figyelt kérdés

Egy buliban (egy kisvárosi szórakozóhelyen) találkoztunk kb. másfél hónapja. Kicsit ittas állapotban voltunk mindketten. Táncoltunk együtt, aztán kavartunk is (értsd: smároltunk elég sokat). Az ilyesmi kapcsolatok sosem hagynak bennem mély nyomot (sorry ez ribizlisen hangzott), de ebbe a fiúba belezúgtam. Azóta nem találkoztunk, nem beszéltünk, de mégis állandóan ő jár a fejemben. A buli után pár nappal bejelölt facen, de ennyi. Nem írt rám ;( Nem értem, hogy tudok egy este alatt szerelembe esni valakibe, de ő nagyon megfogott. Mit csináljak? Hogyan felejtsem el? Vagy hogyan érjem el, hogy rám írjon? (Vagy ez már esélytelen?)

17/L



2020. márc. 22. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk te írj ra
2020. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na igen.

Mondjuk te írj rá. Ennyi a teendőd.

2020. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én nem merek ráírni... félek... (tudom életképtelen és szerencsétlen vagyok ;( )

Félek, hogy elutasít.

Ha van esetleg jó ötletetek, hogy így másfél hónappal a buli után milyen szöveggel írjak rá, akkor azokat szívesen fogadom.

2020. márc. 22. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet a srac se mer rad irni
2020. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rairhatsz egy szia mizuval is a fiuknak nincs tul nagy igenyuk a kreativitasra
2020. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha akarna tőlem bármit is valszeg már rám írt volna. Félek, hogy beégek és az egész ismerettségi körünk (kis város) rajtam fog röhögni.
2020. márc. 22. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha akarna tőled valamit, de gyáva (mint a fiúk nagy része), akkor nem fog írni. Ha neked tényleg fontos a srác, írj rá nyugodtan; mit veszítesz?

20F

2020. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írtam
2020. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem akar besülni, hogy nem kell neked és méginkább ő fél rádírni.

De gyere, lefekszem veled és többet nem gondlsz másra 🤗

2020. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő ilyen "menő" srác, szóval nem hiszem, hogy fél rám írni. Valószínűleg nem érdeklem... De amúgy megnéztem facebookon és elég sok eseményre, bulira visszajelezte, hogy ott lesz, amelyeken én is (feltéve, hogy ezek meg lesznek tartva...nyáron) Szóval addig várok...és ott megpróbálok vele majd újra beszélgetni... vagy talán egyszer, ha ittas állapotban leszek és lesz elég bátorságom akkor ráírok, de így nem megy... napi 5x nézem meg, hogy mikor elérhető, de nem merek írni neki
2020. márc. 25. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!