Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok szerelmes? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akit mióta ismerek (másfél éve) valamiért sokkal máshogyan tekintek rá, mint a többi lány osztálytársamra. Valamiért ha nem jön iskolába, akkor tök hiányzik, imádom a hangját hallani, imádom az illatát stb, mindíg olyan érzésem van, hogy ölelgetni akarom meg ilyenek, este mikor lefekszek, mindíg rá gondolok, meg reggel is stb, simán össze is jönnék vele. Viszont nem vagyok belé szerelmes, mert mikor szerelmes vagyok akkor az sokkal másabb, mint ez, mert akkor egyfolytában minden pillanatban rá gondolok, meg boldog leszek ha arra gondolok akibe szerelmes vagyok stb, itt viszont ez nincs meg. Ez mi lehet?
2020. márc. 29. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
A fa*kad átvette az uralmat.
2020. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Squish lehet, nem tudom, van-e rá magyar szó. Előfordul, hogy valaki iránt nem vonzódsz romantikusan, de ennek ellenére nagyon szeretnél vele szoros plátói kapcsolatban lenni. Legtöbbször aromantikusok szoktak ilyet érezni, viszont attól, hogy ilyet tapasztalsz, még nem vagy feltétlenül aromantikus, főleg hogy írtad is, hogy már romantikus vonzalmat is éreztél.
2020. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!