Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ilyen körülmények...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ilyen körülmények között együtt maradnunk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat,2 éve járunk,ő most 12.-es ,én 10.-es. Még idén érettségizik,és a cambridge-i egyetemre szeretné beadni,jövőre pedig ha összejön oda is költözik. Szerintem sikerülni fog neki,mert nagyon okos meg precíz, de attól félek,hogy magamra maradok, hisz ha Cambridge-ben lesz alig tudunk találkozni. Szerintetek ilyen körülmények lehetnek rossz hatással a kapcsolatunkra? Érdemes lenne így járnunk?
2016. dec. 26. 15:58
 1/4 Never give up válasza:

Szerintem üljetek le beszéljétek meg

Aztán végülis ott van a távkapcs .. Habár elég kényelmetlen megoldás lenne de ha szeretitek egymást akkor kibírható

2016. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom fel-egy órára lakik tolem es van kocsija bármikor eljohetne de én meg igyis tavol erzem magamhoz...Csodálni foglak titeket ha kibirjatok ilyen fiatalon...A szuleim is ezt csinaljak mar vagy 4eve ez mondjuk meg is latszik rajtuk.Ezt neketek kell megbeszélnetek,mind bizalom kérdése:)Sok sikert!:)
2016. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez simán lehetséges:)
2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl fiatalok vagytok és az egyetemen és neked a középsuliban túl sok csábítás lesz. Nem akarlak lelombozni,de inkább addigmenjetek szét amíg szép emlékek maradnak,nem lesz megcsalás és kételkedés.

27 éves nő vagyok, volt már távkapcsolatom,de csak akkor működik ha két-három hetente együtt tudtok 3-4 napot tölteni,ami a ti felállásotomban lehetetlen. Én nem ringatnám ilyen reményekbe magam. Ő is férfiból van és egyetemi évek alatt sok a történés....sorry a negatív válaszért,én így látom

2017. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!