Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon feltekeny tipus vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sdujeki36g kérdése:

Nagyon feltekeny tipus vagyok sajnos mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
3 éve hogy mar együtt vagyunk a baratommal.Nincs igazán semmi okom rá de egyszerűen nagyon féltékeny vagyok de annyira hogy például ha megyünk valahova és elmegy melletünk egy szép lany azt nézem meg e nézi meg amikor nem vagyok vele és tudom hogy olyan helyre megy akkor is ezen katogok.. A facebookjara is feljárok... tudom hogy ez mar beteges, félek hogy ez miatt elveszítem... 18 lány

2020. ápr. 3. 23:22
 1/8 anonim válasza:
100%

Adott rá jelet/okot hogy ne bízz benne?

Én is féltékeny típus vagyok sajnos :/

Ő hogy reagál mármint ebből adódóan vitáztok is?

Próbáljátok megbeszélni. (Szerintem valamilyen szinten azért eléggé közre játszik a bizalom is.)

Tudom ez már klisésen hangzik de próbálj meg nem erre koncentrálni mert ha folyamatosan ez jár a fejedben az megöli a szerelmet és a boldog pillanatokat amiket eggyütt tölthetnétek .

(Ha meg pl. Már megcsalt vagy ad rá okot hogy féltékeny legyél akkor lehet nem jó emberrel vagy eggyütt.)

Sajnos így nehéz segíteni .

Ebben az ügyben magadon kell "tűrtőztetni."

Remélem segítettem valamit.

2020. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Jellemző...

Én meg örülnék ilyen barátnőnek, de egy barátnőm se volt féltékeny típus. Sőt, volt aki felhozta a hármast meg ilyenek, de nekem meg pont nem ilyen csajok kellenek.

2020. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
nőj fel.
2020. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a valaszod hát adott rá pár okott. Veszekedni szoktunk ez miatt de ő meg direkt piszkal hogy még féltékenyebb legyek...
2020. ápr. 4. 00:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj bizalmat!

A féltékanység a bizalom és önbizalom hiánya.

Bízz benne, hogy te kellesz neki igazán - és bízz magadban, hogy meg tudod tartani.

Ne provokáljad ki belőle, hogy bármmit tegyen azért, "ezt tételezi fel rólam, hát megteszem, hogy örüljön igazának"!

2020. ápr. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A "féltékenység" a túlzott birtoklási vágy megnyilvánulása. A bizalmatlanság jele. Ha le akarsz erről a rossz szokásról tenni, akkor gyakorolni kell az őszinte bizalmat! De csak akkor, ha a partner megérdemli. Másképpen a kapcsolatod romokban hever.
2020. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kejmamor lehet egy ilyen hiszterikaval egyutt lenni, foleg eveken keresztul. Velem csak egyszer rendeztel volna ok nelkul jelenetet, az is biztos.


Amugy pszichologus kene neked, meg az, hogy szepen otthagyjon a pasid es mondjuk masfel evig maximum a sajat kezed legyen a baratod, mindjart megtanulnad ertekelni a kapcsolatot.

2020. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2: nekem a házasságom ment rá az alaptalan féltékenységére a feleségemnek. Jól gondold meg mit kívánsz, mert az ilyet nem tudod kezelni, nem tudsz úgy viselkedni hogy rendben legyen.
2021. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!