Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy egy kicsit...

Mit tegyek hogy egy kicsit féltékenynek lássam? Kicsit hiányzik hogy a férjem féltékeny legyen, de csak egy picit. Nemrég született meg a kisfiúnk és valahogy most olyan kövérnek és leépültnek érzem magam. Sajnos

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok tippeket,tanácsokat!
2010. okt. 6. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne akard féltékennyé tenni, ne ezzel erősítsd az önbizalmad! Megértelek, mindenki így érzi magát. Azzal lehet feldobni magad, ha kicsit többet törődsz magaddal, fodrász, kozmetikus, szoli, ruhák, stb. És akkor majd a férjed dícsérget, és nem kell féltékenynek lennie, hidd el! És sport, mozgás, lassú fogyás is sok önbizalmat ad!
2010. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Igen ám.Igazából rendben vagyok csak sajnos rám tört egy hülyeség...pl kimegyek az utcára és annyival jobb nők szaladgálnak...szépek,vékonyak...stb és olyan kellemetlenül érzem magam...Csak szeretném picit éreztetni vele hogy még így is jó lennék másnak is,és nem csak ő maradt nekem,mert van egy gyerekünk...Nem tudom rendesen kifejteni a dolgot...lehet félreérthető így...imádom a férjemet,meg nem akarom soha elhagyni.

Múltkor mentünk valahová és kiszóltak egy kocsiból,amúgy utálom ezt,de láttam az arcát,szinte felrobbant,és sajnos kicsit jólesett az amit akkor éreztem:)Ennyi.

2010. okt. 6. 14:15
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem jó ötlet! Csináltass szép frizurát, tornázz! Kérd meg, hoyg vigyen el vásárolni, ő vegyen neked új ruhát!

Vegyél új testápolót is, és menj el manikűröshöz, szoliba!

Vegyél szép harisnyát, ha alig veszed is fel!

2010. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon rossz ötlet a féltékenységére vágyni.

Örülj, hoyg nem féltékeny! Tetszeni akarj! Készülj úgy, amikor várod, mintha randira készülnél!

2010. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nők miért a féltékenységbe akarják belelátni a párjuk szerelmét? Nem értem, anyu is ilyen egyébként és nem tudom kiverni a fejéből, hogy nem az a jó, ha a pasi féltékeny. Nő vagyok, de ellenzem ezt a fajta trükközést. Tetszeni akarj, a féltékenység rossz dolog, és még ártalmas is lehet (egyes pasik, ha féltékenyek, még kegyetlenek is).
2010. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Az féltékeny, akinek nincs önbizalma. Ha a férjed lelkileg oké, tehetsz bármit, nem lesz féltékeny. Max. kidob, ha hülyén viselkedsz és megunja.
2010. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem durva dolgokra gondoltam.Csak egy kis egészséges féltékenységre amit sajnos mostanában valahogy nem láttam tőle,csak egyszer kétszer,pont ezért kértem tippeket...
2010. okt. 6. 14:24
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy annyival szebbek,annyival vékonyabbak nálad a nők!!Ez hüleség!

Én a múltkor gyerekek nélkül mentem ügyintézni.(már nincsenek itthon napközben)Felvettem egy magasabb sarkú cipőt,a ruhák a szokásosak voltak.Csak a cipő annyit számított,hogy annyival másabb volt a járásom,tartásom,hogy évek óta először észrevettem,hogy megfordulnak utánam az utcán,kocsikból megnéznek stb..(pedig nem vagyok egy szépség)

Olyan jó napom volt...:))

Ez kell az önbizalomhoz amit előttem is írtak,frizura,pár új ruha,csini kiskabát és cipő...


Ne féltékennyé akard tenni,hanem büszkévé szerintem....:)

2010. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a magassarkú cipő széppé, kecsesebbé teszi a járásod :) amire a pasik felfigyelnek.
2010. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Gratula a kisfiadhoz!

Mennyi idős? ( azon aggódsz hogy "dagi vagy?)


:)

2010. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!