Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársam barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam barátnője szeintem szerelmes volt/az belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval ami után bemutatott az osztálytársam a barátnőjének utana 3an elmentünk moziba Barátnője ,o ,en. És mondta a lány hogy fogjam meg a kezet megkérdeztem az osztálytársam hogy akkor mi legyen ,mondta hogy nyugodtan. Megfogtam,o is az enyem .

Utana irt rám a lány hogy amióta ez megtörtént o azóta máshogy érez irántam mint barát ,meg egyszer azt álmodta hogy mi sze*elunk ,és mondta hogy izgalmas ,fura volt,utana meg beszéltünk hogy lehet elhagyja a barátját és együtt lehetünk . Na itt en letiltottam,pár hónapig nem beszeltem vele,csak azert mert nem akartam hogy miattam szakítson az osztálytársammal(akkor voltak 7 hónaposak)

Amugy szep lány tenyleg ,de en nem érzek iránta , viszont tenyleg sz*xelnek vele ;mondtam is neki poénbol ha nem lessz együtt az osztálytársammal,azt mondta ki kell varnom


2020. ápr. 9. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Te mit akarsz tenni?

Barátod veszíted el vagy egy szexet egy szép lánnyal?

2020. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szex az valahogy most nekem is hiányzik. XD

Egyébként te tudod. Most amúgy is karantén van, szal ha okos vagy nem taliztok most.

Hogy utána mit teszel van időd eldönteni.

2020. ápr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De nekem egy szex nem ér meg annyit hogy barátom is elveszem ,meg akkor ok is szakítanak 1,5eves kapcsolat.

Párszor mar szakítottak ,

Kb tavaly elmentünk 3an városba jégkrémeztunk és a lány amikor rám nézett rendesen szopta a jégkrémet ,en meg csak neztem.

2020. ápr. 10. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak írtam. Én sem akarkire vágyok:)


Egyébként attól nem lehet félni hogy elválnak ugyanis így sem rendes kapcsolat. A barátnője meg akarja csalni, kitudja lehet már meg is tette. Akkor már többször is szakítottak, ha szeretnék egymást egyik sem történt volna meg.

Mond meg neki nyiltan hogy te nem akarsz semmit sem tőle. Nem kell ezt túl bonyolítani. Amikor meg hárman találkoztok mond meg a barátodnak hogy te nem akarsz maximum külön.

2020. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kis rüfke nem ér annyit, hogy tönkremenjen miatta a barátságod. Ki tudja, már amúgy is rég félredug a leányzó.
2020. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rakott fel egy képet amine (o) (o) picit látszik felül,irtam neki h nagyon🔥, írja hogy kell e. Írom neki poenbol aha,

Azt irta hogy enyem lehet

2020. ápr. 12. 20:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom neki csak az a baj hogy van rajta ruha,elkezdi hogy vegyem le
2020. ápr. 12. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ez a csaj abszolút rámenős. csatlakozok az előttem lévőkhöz, biztos nem egy hűtlen típus. viszont ha nem érzel semmit, akkor le kéne állítanod, mégis csak kapcsolata van, még ha ez neki ezek szerint nem számít annyira
2020. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, elírtam: biztos nem egy hűséges típus :D
2020. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Te se az eszedről vagy híres
2020. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!