Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valakit meg lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakit meg lehet hódítani szexszel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és régóta beszélgetések egy fiúval én 17 éves vagyok ő 19 a kérdésem az lenne ha van köztünk tűz és az első randi alkalmával lefekszünk azzal a kapcsolatunkban valamit elrontanánk? Mellesleg a fiú mondhatni szexmániás

2020. ápr. 11. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex-szel nem lehet hódítani. Az első pár randin nem ártana megismerni egymást egy icipicit, mert hiába jó a szex, ha emberileg, lelkileg nem vagytok egy hullámhosszon.
2020. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha olyan érintéseket tesz amivel az ágyba szeretne hívni?
2020. ápr. 11. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Főleg ha szexmániás. Szerinted te 17 évesen tudsz olyan nyújtani hogy eldob mindent és csak a tiéd lesz? Nem. Senki nem tud. Hódítani személyiséggel kell, hogy ne csak megdugni akarjon, hanem szeretni is. Ha kezdettől fogva csak a lyukat látja benned -ami szexszel való "hódításnál" elkerülhetetlen - akkor nem nagyon fog sikerülni.

2020. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először jó lenne ha benőne a fejetek lágya, mert addig nincs szükségetek szexuális kapcsolatra, amíg nem vagytok testileg, lelkileg és agyilag felkészülve rá. Csak csalódás fog érni.
2020. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem, nem lehet
2020. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi időben mindig lefekszem az első randin, persze valamennyi ismerettség és közös szimpátia alapján. Egyik kapcsolatot sem ezzel rontottuk el, sőt. Volt olyan hogy nem voltunk egy hullámhosszon de a szex és érzelmi szinten nagyon kerek volt minden. Szerintem az az ideális ha mindkettő nagyon jól működik de ez nagyon ritka, nekem nem is volt olyan még egy sem.
2020. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előttem a barátom (de fura így ezt leírni) mással is volt. Mondta hogy 1. 2. Napon már lefeküdtek, ahhoz kepest 1-2 hétig hónapig voltak együtt. Meg eggyel 1,5 évig kb.

De volt olyan ismerősöm is akik 3 évig azt nem tudom még együtt vannak e.

Szóval szerintem nem lehet azzal hódítani, max csak vagy össze jön utána alap van vagy nem.

2020. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!