Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jártam egy lányal de én még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy lányal de én még szeretem. Szerintetek hogyan tudnám visza hódítani?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jártam egy lányal de ő nem hiszem,hogy szeret de lehet. Szerintetek hogyan tudnám visza hódítani?Kérlek segítsetek!Nem bírom ki nélküle:'(

2017. febr. 7. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lehet esélyed. Külsőre gondolom okés vagy, belsőre meg talán... Valami miatt biztosan szakítottatok. Próbálj meg változtatni azokon a tulajdonságaidon, amiket ő (és persze te is) taszítónak talált. Ne úgy fogd fel ezt az egészet, hogy meg kell miatta változnod, hanem úgy, hogy magad miatt megváltozol, és több eséyt szerzel magadnak ezáltal. Visszahódítani meg szerintem úgy, mimt korábban meghódítani. :)

2017. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2017. febr. 7. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Lépj tovább! Ami kula volt az kula is marad, akkor is ha felmelegíted.
2017. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tovább lépnék de a szerelmi bánatot nehéz át lépni sajnos.
2017. febr. 7. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

El kéne akkor dönteni, hogy inkább efelejted, vagy megpróbálod újra, mert ez a köztes állapot nem jó :/

2017. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább megpróbálnám újra.
2017. febr. 7. 17:04
 7/8 Urszin Kincső válasza:

Gondold végig érdemes e utána futni!

ha úgy gondolod igen akkor egyszerűen mondj igazat,mond meg neki hogy szereted és hogy nem tudod elengedni,hogy nélküle az élet értelmetlen és te lennnél a legboldogabb a világon ha visszajönne hozzád.A lányok szeretik az őszinteséget,tudom mert én is lány vagyok.

2017. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-)
2017. febr. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!