Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha tetszik a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha tetszik a fiú írhatok neki?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és egy 18 éves fiú tetszik aki önszántából is szokott írni de én is írjatok neki ha arról van szo? És mit irjak? Milyen témát hozzak fel?

2020. ápr. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy te is írhatsz neki, jól fog neki esni, sőt... Bármit felhozhat amihez kedved van, kérdezd meg, hogy hogy aludt ilyenek :D
2020. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem, nap történései
2020. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatnál?

Mikről szoktatok beszélni?

2020. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, írj rá nyugodtan :) Kérdezhetsz róla is, ami érdekel téged, a napodat is elmesélheted, a lényeg, hogy írj rá tényleg

19/F

2020. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Hozd fel az aranyérműtét kérdését!Tuti rádgerjed tőle!


52/Transz

2020. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek kezdeményezni, szeretek én udvarolni az elején. Ha a lány nem mutat semmi pozitív visszajelzést, hagyom a fenébe. Ha partner a dologban, visszaírogat, beszélgetünk, az jó. De egy idő után azért elkezdem unni, ha ő semmit nem tesz bele, mindig csak én erölködöm. Gondolok itt arra, hogy ő mondjuk sose ír rám, sosem kérdez rá dolgokra. Elfogy a türelmem és hagyom, ha nem látom, hogy ő is úgy akarná, mint én. De ez én vagyok, mindenki más.

Érzékeltesd vele, ha érdekled. Mondj neki szépeket néha, hogy tudja, nem hiába csinálja. Egy ilyen dologhoz két ember kell. Ha benne vagy, csináld, ha nem, hagyd, ne játssz vele.

Szerintem.


18f

2020. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!