Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi az ami felkelti az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az ami felkelti az érdeklődésetek egy fiú felé, akit interneten ismertetek meg, de még nem ismeritek igazán? Fiúk! Bevállt módszerek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, nagyon kedves és okos. Interneten ismertem meg, első látásra már nagyon tetszett és nagyon értelems és okos csajszi. :-) Mindent megtennék hogy beszélgessünk egyet és megismerjük egymást jobban. Nem nagyon ír nekem, de ezt betudhatom szerintem annak hogy nem igazán ismer, vagy annak hogy szégyenlős egy kicsit. Lányok! Mi az ami ilyenkor általában felkelti az érdeklődésetek? Fiúk! Mi az amit ti ilyenkor tesztek és bevállik? Biztos hogy nem kosarazott ki, mert nem is ismerjük egymást még túlzottan.

2020. ápr. 12. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Na erről nagyon sokat tudnék beszélni. (lány vagyok),elég sok fiúval chateltem régebben, bejelöltem sok embert snapchaten, szimplán barátokat kerestem, akikkel lehet néha beszélgetni.

Nem írtam rájuk, általában ők.

De ez most lényegtelen.


Én egy elég félénk lány vagyok, amíg nem ismernek meg. És a másik féltől függ, mennyire merek megnyílni. Ha a fiúról nem tudok semmit, nem láttam hogy néz ki, nem beszéltünk rendes mondatokba foglalva, tehát nem csak: Mizu, hogy vagy, kedvenc kaja?

akkor nem tudok megnyílni, mert nem érzem hogy a srác elfogadna olyannak amilyen vagyok. De ha a fiú nagyon nyitott és mer például gáz képet küldeni(ezzel azért óvatosan, sok lány van akiben nem nagyon éri meg megbízni) viccelődni, kicsit csipkelődni és MEGNEVETTETT ("vicces" mémeket nehogy küldj, annál rosszabb nincs szerintem.) akkor sokkal de sokkal lazábban tudok vele beszélni, és jobban érzem magam közbe.

És ha hívásoztok az is nagyon nagy előny, utánna sokkal könyebb, higyj nekem.


Tudom szétszórtan fogalmaztam, és nem hiszem, hogy túl sokat tudtam segíteni, de megpróbáltam

2020. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Sokat segítettél.
2020. ápr. 15. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!