Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha túl gyors?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túl gyors?

Figyelt kérdés
Nem rég, kicsit több mint két hete rám írt egy pasi és kicsivel utána írta hogy amúgy bejövök neki. Először nem akartam kapcsolatot aztán mondta hogy akkor csak beszélgessünk és így is lett de ő továbbra is fel akart szedni és udvarolt és mondta hogy én vagyok a legszebb meg hogy engem akar és hogy szeret és végül annyit beszéltünk hogy én is belé szerettem meg tökre bejön és először mind a ketten tök sok cuki dolgot írt nekem pl hogy szeret meg én vagyok a legcukibb lány akit ismer, közben akkor még alig ismert. Aztán már olyanokról beszél hogy össze akar költözni velem amint csak tud meg hogy tőlem akar majd gyereket és azt is folyton felhozza hogy el fog venni feleségül de azt úgy naponta és nem mertem bevallani neki de ezek a dolgok zavarnak mert még csak nem is találkoztunk és már egyből azt várja hogy ígérjem meg neki hogy én leszek a felesége meg örökké legyünk együtt mert ő már mást nem akar meg ilyenek. Szoktunk jókat beszélgetni de az beszélgetésein 70-80százaléka abból áll hogy mennyire szép vagyok, meg cuki, meg óránként leírja hogy szeret mrg mennyire szerelmes és azt is gyakran le írja hogy jó a seggem ami nekem már tényleg fura mert én alapból az a vissza húzódó csöndesebb lány vagyok és soha semmilyen durva képet nem rakok ki sehova és ilyen dolgokat eddig még soha senki nem mondott nekem. Nem tudom hogy mit csináljak mert még nem vagyok túl tapasztalt mert ő az első pasim és nem tudom hogy ezek mennyire normálisak és nem tudom miért idegesít ennyire ez a sok apróság, szerintem nem kéne idegesítsen de mégis... Velem van a baj? Mit tegyek?

2020. ápr. 13. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
A fiú 18 éves, én 16.
2020. ápr. 13. 15:34
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Rázd le mert full kretén.
2020. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért ilyen, mert nem szerelmes, hanem szerethiányos.Nem téged akar, hanem valakit aki mellette van.

Én az ilyen srácot minél hamarabb eltavolítanám az életemből, mert csak nagyobb baj lesz belőle.

2020. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
94%
Koptasd le, de ízibe, amíg megteheted.
2020. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Bocsi, lehet tul durva lesz amit mondok, de nekem ugy tunik hogy beakar vagodni náad, hogy megdonthessen.

Ezt esetleg kideritheted, ha olyat irsz neki higy a jo seggemet gatyanélkul még jó oar honapig nem fogod latni😉😂

Ezzel utalhatsz arra hogy meg nem fogsz vele lefekudni, vagy ez egy kicsit furi mondat lett de erted a lenyeget, szoval derutsd ki ez mennykre okozna neki gondot

2020. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismeretség?? Pfff...
2020. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában amikor nekem ilyeneket, írtak úgy hogy nem találkoztunk abból semmi nem lett.

Az egyiknek közbejött más.

A másodiknak kiderült hogy alakul, és barátnője lett. (és be akarta magyarázni, hogy csak az exe írogat neki a képei alá. Érdekes nem?)

A harmadikrol kiderült hogy olyan mint egy óvodás.

Szóval ja, az ilyen emberek nem tudom mit gondolnak, de 99 százalékban nem normálisak.

18L

2020. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már az internetes ismeretség és írogatás nem igazi kapcsolat. Hogy fogtok randizni? Videochaten?
2020. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 attól hogy interneten ismerkednek tudnak találkozni.
2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hetes ismertség után ilyeneket csak elmebetegek mondanak/írnak. Hagyd a fenébe a srácot, amíg nem késő, én rendesen félnék tőle.
2020. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!