Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki finoman...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki finoman, hogy nekem ez a tempó túl gyors?

Figyelt kérdés

Már több, mint három hónapja vagyok együtt a barátommal és nekem előtte még nem volt senkim. Már a második héten bemutatott a szüleinek, a sulim elé jön folyamatosan és már az én szüleimmel is találkozott. Minden pénteken velem van suli után és már volt olyan, hogy együtt is aludtunk. De most említette, hogy a szülei nem lesznek otthon, szombaton és, hogy csinálhatnánk valamit (perverz fejjel kacsint) és én ott konkrétan ledermedtem. Már az is gyors volt, hogy nálunk tölti a pénteket és a szombatot nem, hogy még le is fekszek vele!... Tényleg úgy érzem, hogy szeretem meg minden ilyesmi, de nekem ez a tempó gyors. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy ez nektek túl gyors?


15L(én) 17F(barátom)



#kapcsolat #tempó #bemutatkozott #ott aludt
2017. nov. 21. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudnám mondani, hogy közöld vele, hogy túl gyorsan haladtok (duh). Ami fontos, hogy személyesen közöld vele.

Úgy is megtehetnéd, hogy amikor hazakísér, és a szombatra terelődik a téma, közöld vele, hogy nem szeretnél még az alvásnál többet, és hogy kicsit gyorsan haladtok. Ezt holnap, de legkésőbb holnapután tedd meg.

2017. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre gondolhattál volna amikor összejöttél egy nálad 2 évvel idősebb fiúval :/ Lehet, hogy neked még nincsenek ilyen igényeid, de ő már idősebb és neki vannak.
2017. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
S eddig volt valami?
2017. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, hogy itt mit kellene megemlítenem. Már beleültem az ölébe (belehúzott) meg a fenekemmel van mindig elfoglalva, fogdossa meg ez meg amaz. Amúgy szexuális jellegű még nem volt köztünk.
2017. nov. 21. 21:44
 5/5 B-Greta válasza:

Mindenképpen beszéljétek meg, hogy neked ez túl gyors. Hozd fel a témát, amikor találkoztok, kérdezz rá, hogy mire gondolt pontosan, mondd el neki, mit érzel.

Mindkettőtöknek jobb ebben az esetben, ha lassítotok, és kialakul egy erősebb, bizalmi kapcsolat.

Ne félj emiatt. Vállald fel a gondolataidat. A szex fontos dolog az életben, most kezded építeni, nem árt, ha erős alapokon fekszik.

2017. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!