Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem beleszerettem a szomszéd lányba, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden. Egy Budapesthez közeleső városban, múlt hétvégén költöztünk egy ikerházba, a szüleim és én. A szomszédban egy ugyan ilyen felállású család van, csak velem egyidős lányuk van. A héten csomót voltunk náluk, főleg a kertben, így ismerkedni. De a lányról mindig csak ódákat zengettek, de sosem volt ott mert tanult, barátnőjével beszélt, edzett,stb. A szüleink kitalálták hogy grillezzünk együtt ma, és hogy a lány is ott lesz. Eleinte még zuhanyzott elvileg, de aztán lejött és.... waaa nekem kb leesett az állam. Én láttam már pár csinos lányt, de ő nem csak csinos, leírom a jelenséget: Megérkezett teljes mosollyal a száján, köszönt, meg be is mutatkozott. Egy egyszerű szürke melegítőben volt, meg egy fehér pólóban de vadítóan nézett ki. A hangja valami iszonyatosan szép és megnyugtató. Tipikus természetes szépség, és a nevetése amúgy nagyon cuki (és teljesen olyan mint az anyukájáé). Nagyon kifinomult, érett humora van, nagyon jó vele beszélgetni, nyitott, kedves és aranyos. A szüleink akartak beszélni ilyen szárazabb “felnőttes témákról” ezért felmarkolt egy tányér sütit és mondta hogy menjünk fel a szobájába beszélgetni. Csomó mindent megtudtam róla, és majdnem megcsókoltam, de visszafogott, hogy ez most járvány, vagy még nem állt készen erre, vagy nem is akarja. De jelenleg ez mindegy is. Nagyon jó volt a társasága és szeretnék vele többet. Sosem voltam még ‘szerelmes’ sőt úgy nem testet tekintve nem is tetszett még lány. Mt kell ilyenkor tenni, lányok ti ilyen helyzetben minek örülnétek? Esetleg kell még meséljek?

17F előre is köszi!



2020. ápr. 5. 20:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbálj meg felé közeledni. Kis lépésekben haladj és meglátod, hogy hogyan áll hozzá. Tölts vele minél több időt és majd kialakul.
2020. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Te tudod én annyirán Sosem érdeklődtem a szomszéd lányok iránt mert tudnak rólad mindent!
2020. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%

Küldjél neki retró zenét, az most nagy divat!

https://www.youtube.com/watch?v=gRDc5tbwO2Y

2020. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lassan közeledj felé, ismerjátek meg egymást, légy vele kedves, udvarolj neki, aztán meglátjátok hogy alakul a dolog. Nyilván még gyors lett volna neki a csók, hiszen az nap ismerkedtetek meg, de még bármi alakulhat ebből. Sok sikert. :)
2020. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balazshk válasza:
46%
Kamu
2020. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pvpszendvics válasza:
Haladj kisebb lépésekben,menjetek el valahova ketten és azt fogod látni, hogy már az ágyban vagytok😉
2020. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Juuj ez nagyon aranyos :) Mindenképpen tartsd vele a kapcsolatot, beszélgessetek sokat, érdeklődj felőle, beszélj olyan témákról is amiket tudod hogy szeret, aztán idővel kialakul, ha vége ennek a járványos időszaknak vidd el vacsizni valami szép kis étterembe, legyél romantikus de ne nyomulj, és ne próbáld random lekapni :)) majd kialakul minden és kiderül ha kölcsönösek az érzései, hajrá :)
2020. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis kút, kereskút van az udvaromban, de szép barna csajszi van a szomszédunkban, csalfa szemeimet rá sem merem vetni, fiatal az édesanyja, azt is kell szeretni. ;)
2020. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!