Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá erre a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá erre a fiúra?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki küldött egy képet egy fiú osztálytársáról. És hát nekem elég szimpatikus lett, a barátnőm mesélt is róla. Bekövettem instán, és ő is visszakövetett. Szerintetek hogy ismerhetném meg? Amiket hallottam róla nagyok tetszik..
2020. ápr. 19. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon*
2020. ápr. 19. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"Szia :)"


:DD például.


Vagy írj rá őszintén. Ha mindneki őszinte lenne, sokkal egyszerűbb lenne a világ.


Vagy keress közös ismerőst és írj rá, hogy honnan ismeri, vagy valamilyen témáról írj, hogy ő miért csinálja ezt vagy azt, vagy hol, vagy ilyesmi :)

23/F

2020. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne fura csak úgy idegenként ráírni? 😅
2020. ápr. 19. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtudod írni azt hogy az osztálytársa a barátnőd, gondoltad beköveted. Írhatsz neki valamit a profiljával, sztorijával vagy posztjaival kapcsolatban is, nézz körül miket rakott ki mostanában. Vagy ha kirak valamit story-ba, akkor reagálj rá üzenetben.


Ha nem csinál ilyesmit, akkor marad az első verzió, miszerint a barátnőd mesélt róla. Azt mondtad sok dolgot mondott a srácról, bármelyikkel kapcsolatban kezdhetsz hogy az igaz-e, mióta csinálja, mennyire érdekli, mennyire jó benne, vagy pl. téged is érdekel és mit tanácsolna hogyha elkezdenéd, ilyesmik.

2020. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam, annyi különbséggel, hogy nekem nem tetszett a srác. Már lassan 3 éve beszélünk.

Mit veszthetsz ha ráírsz? Lehet, hogy ijesztőnek tűnik elsőre, de még ha nem is tetszel neki, akkor sem fogsz vele gyakran osszefutni. Ha meg visszakövetett, akkor csak szimpatikus vagy neki, szóval nagyon rosszul nem alakulhatnak a dolgok.

2020. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furi lehet, de ha ram irna egy lany, en valaszolnek, foleg ha bejon, szoval baj nem lehet belole :) max nem lesz semmi, es akk mivan, semmi, ha viszont lesz, akkor megert ennyit!
2020. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!