Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá egy fiúra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy fiúra, hogy az ne tűnjön nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,de nem szeretnék rá nyomulni. Gondoltam ráírok,de nem tudom,hogy mit írjak. Persze,egy Szia! is megteszi,de nem szeretném ha ez a beszélgetés rosszul sülne el vagy leégetném magam,mert egy suliba járunk és,hát úgy elég ciki lenne nap mint nap találkozni vele. A fiú az évfolyamtársam egyébként. Beszélgetni nem szoktunk,de ismer. Már többször rá akartam írni,de nem volt merszem. Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy mi lesz ha én is tetszem neki,de nem írok rá,és elcsesztem egy tök jó lehetőséget. (Ha ezt fejezhetem ki így). Közös óránk 1 héten 1 alkalommal van. Kérlek szépen titeket,normális válaszokat írjatok,mert ez nekem nagyon fontos. Lehet lesz olyan válaszoló aki azt fogja írni,hogy miért nem mentem oda hozzá beszélgetni. Hát,mert mindig a barátaival van + a 1-el felettem járó osztály tuti ezért cikizne. (Ne kérdezzétek,hogy miért). Kérlek szépen titeket,hogy segítsetek!

2018. szept. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te.:) Teljesen megértem, hogy nem volt merszed ráírni, mert nekem sincs. De mivel ti könnyen megismerhetitek egymást, hiszen van közös órátok, úgy gondolom, hogy valahogyan mondjuk a házival vagy az órával kapcsolatban kellene ráírnod. Az első 2 mondat után már egyszerűen rákanyarodhatnátok a rendes beszélgetésre, amennyiben a fiú visszaír.
2018. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nincs miert aggodnod. Ha tetszel neki, barmit irhatsz, nem tudod elcseszni :D. En is 8 honap utan vettem a batorsagot, hogy rairjak egy fiura, aki tetszett. Mivel o felsobb eves volt mint en, nem volt kozos orank, igy az erettsegirol kerdeztem. Szerintem kerdezz tole valamit az iskolaval kapcsolatban. Vagy esetleg a kozos oratok utan is odamehetsz hozza beszelgetni.
2018. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöldek😊
2018. szept. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!