Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? L

Figyelt kérdés

Szóval, nyáron ismertük meg egymást egy táborban.

Először nen igazán érdekelt. Viszont.😅

A táborban van egy olyan szokás, hogy a lányok és a fiúk párostáncolnak. És beosztottak engem vele gyakorolni. Ez a tipikus:

-Nem érdekel semmi és senki, úgyhogy papucsban és pizsamában fogok táncolni!-egészen addig működött, amíg el nem mosolyodott valamin, és én ezt meg nem láttam. Onnantól fogva annyira kínosan érzetem magam a közelébeb, hogy azt le sem tudom írni. Egész tábor alatt fotózott engem, de amikor megkérdeztem hogy miért akkor nem válaszolt. (Nem telefonnal sunyiban, hanem komolyan objektíves kamerával, elég feltűnően.) Aztán most egy kis időugrás. Barátnőm ráírt a srácra, mert én nem mertem és azt mondta hogy ÉN, felbéreltem őt kémkedni. Namármost, én követem a barátnőmet, és gondolom ezt észrevette, hogy nincs más közös ismerősük. Ezért rákérdezett a nevemre. Azt válaszolta a barátnőm hogy- az ki?-

Viszont végül elmondta hogy én vagyok az. Így ráírtam én is a srácra. Beszélgettünk, elvoltunk viszont azóta teljesen megállt az élet kb. 2 hetente ráírok, de ő sosem kezdeményez, és nem értem, hogy most mi történik? Légyszíves segítsetek!



Ha kell még információ, akkor kérdezzetek nyugodtan. :)



2020. ápr. 22. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Ha érdekelnéd keresné a társaságod magától.
2020. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki
2020. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!