Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a törökökről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a törökökről? Magyar lány+ török fiú?

Figyelt kérdés

Az egyik közösségi oldalon kb. 2 hónapja rámírt egy nagyon helyes 17 éves török fiú. Azóta összeismerkedtünk, és többször is kifejtette, hogy nagyon tetszem neki és szeretne velem találkozni. El is szeretne hívni hozzájuk, persze csak miután lecsengett minden a járvánnyal kapcsolatban. Az igazság az, hogy az illető nekem is nagyon megtetszett és szívesen ki is mennék hozzájuk. Egyedül attól félek, hogy ugye Törökországban teljesen mások a szokások, mint itt, Európában beleértve persze a vallást is. Félek, hogy ők másképp kezelik a nőket, és nem néznék túl jó szemmel, ha bemutatna a fiú a családjának egy európai, teljesen eltérő gondolkozású lányt. Persze olvastam, miszerint ma, a 21. században már nem nagyon fordul elő ilyen, de akkor is kettős érzelmeimet vannak ezzel kapcsolatban.

Ti mit tanácsolnátok vagy tennétek a helyemben?

Értelmes válaszokra lennék kíváncsi.


2020. ápr. 22. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért lehetnél egy kicsit gyanakvóbb is. Pár írogatás, csetelgetés stb. után ziher, hogy nem mennék ki egy idegen országba, több km-re el, egy olyan emberhez, akiről nem tudhatom biztosan, hogy az, akinek mondja magát. És mi lesz, ha szarba leszel? Majd Törökországból hívod anyucit segíteni? Szóval a helyedben eszembe se jutna kimenni, ha akkora lovag, jöjjön csak ő, mé pont neked kéne kimenned?
2020. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

A barátnőm török, én vagyok magyar. Törökország muszlim, de nem úgy mint pl az arabok. Nincsen olyan, hogy a férfi a minden. A nők ugyanolyanok mint itt,nem sokan hordanak hijabot. Aki annyira követi a vallast,o össze aem jön nem muszlim lánnyal, mert a vallas nem emgedi.


Remélem aki a szervkereskedesrol irt, az beszwlt mar törökkel, mert gondolom nem. Nem az agymosasra kene hallgatni.

2020. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

De persze, én aem azt mondom, hogy menj ki, mert ne menj. De nem azért nert török, banem mert idegenhez eleve nem megyünk, ha magyar akkor sem.


És Törökország európai, vagy azsiai felén él? Az sem mindegy

2020. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Vigyázz mert eladnak egy kecskéért.
2020. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Figyi ne menjél ki hozzá!!!Hogy miert ne?:mert egy tökre idegen országban egyedül vagy,a török pasik faljak a nőket az az egy pasasnak több nője is van,nem becsülik őket és még sorolhatnám.En azon se csodálkoznék ha kimennél aztán vagy nem jönnél soha többé haza mert meghaltál vagy nem enged el.Én nekem amúgy sincsen jó tapasztalatom a török pasikkal.Itt egy rövid sztori hogy elrettentselek ettől a hülye ötlettől hogy kimenj hozzá:Egy piacon voltunk apámmal mert venni akartunk spárgát mert imádom.Pont egy töröl pasas árulta én meg odamentem apámmal.Aztan a pasas kérni akart velem egy közös képet én meg így néztem rá hogy most mivan?!Aztán apámnak elkezdte ecsetelni hogy törökországban értem adnának 10 kg aranyat.Apam meg "szépen,burkoltan" elküldte a jó büdös...Na ezért se menjél el ilyen férfiakhoz max akkor ha ő is itt él magyarországon de akkor se egy eldugott helyre hanem egy forgalmasabb helyre.
2020. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Magyar mentalitás. Mert ugye ha egy török olyan, az összes. És nem, "hivatalosan" ott sincs több barátnője egy férfinak, mert többnejuseg Törökországban nincs.

Mondottam volt, az sem mindegy, hogy ázsiai török vagy európai török.

2020. ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Milyen jo az, amikor emberek ugy itelkeznek es formalnak velemenyt, hogy nincs is sajat tapasztalatuk vagy van 1 rossz tapasztalatuk. Ha magyarkent van 1, sot tobb rossz tapasztalatod egy magyar fiuval akkor sem fogod azt mondani, hogy ilyenek ezek a magyarok...

Nekem vannak torok barataim es torok baratom is volt evekig, valamint viszonylag sok idot toltottem kint.

Vannak, persze hogy vannak olyan torok ferfiak, akik nem fognak becsulni, rosszul bannak veled stb. De ugyanugy vannak normalisak es felvilagosultak is.

Ennek ellenere en vigyaznek vele, de nem azert, mert torok, hanem mert egyszeruen a ferfiak tobbsege nem hosszu tavu, komoly kapcsolatot keres az interneten kulfoldi nokkel...

2020. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta? Szopkodja a töröknek? Ezektől a magyar nőktől minden kitelik
2022. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!