Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, korai lenne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, korai lenne az első együttléthez? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan fél éve együtt vagyunk.Történt már egy s más,pettingelni szoktunk és úgy tervezzük hogy nyáron ha úgy sikerül elutaznánk a Balatonhoz kettesben.Ez nagyjából fél év múlva lenne,16 évesek lennénk és az már egy egy éves kapcsolat lenne.Én úgy érzem az egy tökéletes alkalom lenne,és én sem érezném korainak az első együttléthez,de most mások véleménye érdekelne első sorban.Mit gondoltok?
2020. ápr. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En 16 eves vagyok, es meg nem is volt baratom. Ha lenne, vele kb. 3 honap utan tennem meg a dolgot. De ti mar egy eve egyutt vagytok, szoval szerintem minden rendben:)
2020. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai. Fokozatosan haladtatok. Fel vagytok készülve.


De aztán védekezzetek. :D

2020. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon jó, romantikus környezetnek hangzik ez a kettesben nyaralás egy első együttléthez. Ha szereted és megbízol benne, akkor minden jól fog menni. Ha neki is ez az első alkalom, akkor lehet, hogy egy kicsit bénázni fog az óvszerrel, de éreztesd majd vele, hogy ne legyen zavarban emiatt. Én spec nem tudnék még fél évet várni, de meg fogja érni a várakozást. :) (Lehet, hogy az első fájni fog, erre is készülj fel, és mondd el neki, hogy nem az ő hibája, hogy neked először nem jó)
2020. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem se korai mert nem 1 honapja ismeritek egymast es látszódik hogy a barátod nem erőlteti a dolgot.Szerintem nagyon romantikus lehet így elveszteni a szüzességedet.Én támogatom hogy szexeljetek mert látszódik hogy nem egy kis butus hülyegyerek vagy aki 1 hónap utan a pasi alá fekszik es a pasid se erőlteti azt amit nem szeretnél.

2020. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Utazz el a Soundra ott lesznek férfiak akikkel csinálhatod ezt
2020. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
KEVIIIIINNNN MOSTMAR ESKU IROK PRIVIBEN😭🥴😇🤣🤣
2020. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!