Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A kérdésem elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A kérdésem elég bonyolult, úgyhogy olvasd tovább;)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nyáron egy táborban ismerkedtem meg, azóta is tartjuk a kapcsolatot. Mindketten nagyon bírjuk egymást. Sajnos a tábor óta személyesen nem találkoztunk, ennek az az oka, hogy nem magyar, külföldön, 500km-re az otthonomtol él. Nem tudom hogy lehetnénk többek mint online levelező társak.

Nyáron szerettem volna amúgy vele találkozni, de hála ennek a koronavírusnak, fogalmam sincs hogy menni fog e...

Tudom hogy a kérdésem nem túl tisztán fogalmaztam meg, de bármilyen hasznos hozzászólást szeretettel várok!

Köszi:)



2020. ápr. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek lehangolni, de ha ilyen messze van, akkor ebből nem igazán alakulhat ki semmi se, főleg hogy majdnem egy éve nem találkoztatok. Ha meg mégis találkoznátok nyáron és lenne valami utána mikor találkoznátok? Nem is beszélve az iskola időről. (Tapasztalatból mondomxd)

Szóval ez max online barátság lehet. Ne gyötörd magad inkább rajta.

2020. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten bírjátok egymást, akkor beszélgessetek továbbra is és ha lesz rá lehetőség találkozzatok majd. Nem biztos, hogy működni fog a dolog, de egy próbát megér.
2020. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ne aggodj megepitik a Budapest-Belgrad vasutvonalat es nem lesz semmi akadaly. Vagy ott van Forrest Gump, menyit futott... ezt te is meg tudod csinalni ha eleg fontos
2020. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1, 2 köszönöm a válaszotokat, lehet hogy tényleg csak barátság lesz ebből... Bár én még nem mondtam le teljesen a találkozásról, jó lett volna idén is kijutni Lengyelországba.


#3 nem tudom hogy jön ide Belgrád, a csaj Varsóban lakik. Azt meg hogy egyszer Forest Gump lesz belőlem erősen kétlem, nem vagyok az a futó alkat;)

2020. ápr. 26. 23:37
 5/5 anonim válasza:
Messze van keress itthon valakit😃 de ha ennyire bírod...
2020. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!