Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a szerelem, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerelem, a rajongás és a nagyon szoros barátság között?

Figyelt kérdés

Melyik milyen érzés?

Úgy lehet valaki a legjobb barátom, vagy a szerelmem, hogy személyesen nem is ismerjük egymást?

Honnan tudhatom, hogy mit érzek valaki felé?

Köszönöm a válaszaitokat!



2020. ápr. 27. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet megszeretni valakit interneten keresztül, ha még soha, de tényleg soha nem találkoztatok, pláne ha nem is fogtok, mert pl. Amerikában él és nem is fog hazajönni. Legjobb barát lehet interneten keresztül, bár azért személyes találkozás ott se ártana. Ami tök normális, hogy rajongasz valakiért. Én úgy hívom egyébként, hogy "vágy". Mikor lányként nagyon szeretek egy sráccal beszélgetni, imádok minden percet amikor vele írogatok, már-már szerelmes vagyok belé, de aztán rájövök, hogy ez nem szerelem, csak vágy, hogy vele lehessek.

Le lehet pontozni aki akar, nekem ez a véleményem xD személyes tapasztalat van bőven.

2020. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!