Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti ezeket hogy mutatjáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezeket hogy mutatjátok ki, mi a különbség?

Figyelt kérdés
"a bejön" "már tetszik" "többet érzek mint barátság" "szeretem" Elmondjátok egy lánynak vagy sem?

2016. nov. 16. 00:11
 1/3 Dreed ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogy van vele,de szerintem én nem kockáztatnám meg ha egy barátról van szó.

Egyrészt nem is merném,másrészt elég ciki lenne ha nem viszonzott.Nem is tudom elképzelni,utána hogy nézzek a szemébe.

2016. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első három az udvarlós szakaszban sima bók, a 4.-et már később.
2016. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd meg neki, nincs mitol szegyenkezned.. Neked is vannak erzeseid.. Mondd meg konnyeb lesz neked.. Ha pedig nem beszeltek gyakran, hogy megmondd neki, akkor csak siman bókolj neki.. En is igy voltam vele es most meg is kedvelt de nagyon.. Sok sikert!
2016. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!