Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez mi? Szeretem? Sok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Szeretem? Sok a különbség?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy lany. Nagyon megtetszett, bel is zugtam teljesen.


Ölelgettük egymást, ha baj volt egymás kezet is fogtuk, azonban mas nem volt. Lehet fiúként ezt en tulertekeltem, es jelnek vettem.


Azonban lehet hogy o barátságot akar csak. Vagy siettetni akarhat, mert nem leptem, ez az egész nyár ota megy. Szóval azt mondta múltkor hogy alakulóval van valami egy fiúval. Őszintén, ez nagyon rosszul esett.


Es igazából ha megnézem nem hasonlítunk kicsit sem, full kulonbizoek vagyunk. O a rosszkislany, en meg a jófiú típus. O küzd a 2-3-4 esekert, en meg 5 osert. Neki nincs a jövőbe terve, nekem van. O mar rengeteg fiúval volt (kb4), en meg senkivel.


Szóval eléggé különbözőek vagyunk. De megszerettem. Vagy nem tudom. Lehet szeretethianyom van? De miért esik ilyen rosszul, hogy alakulóban van neki egy kapcsolat?


Olyan furcsa, nem tudom... Mi lehet ez? Szerethetem? Vagy tényleg csak szeretet hiányom van? Mert ha a szivemre hallgatok szedtem, az agyamra meg nem. Mert a tenyek, hogy milyen, stb, de ez nem zavar.


Lehet kicsit hosszú lett, vagy keszekusza, de remélem érthető es tudtok írni okosságokat :)



2017. jan. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok jel arra utal, hogy te többet érzel. De ezt szerintem te is észrevetted csak valamiféle megerősítést akarsz :)


Lehet, hogy ha szóvá tennéd ezt neki akkor még lehetne is valami. Hiszen te sem tudod biztosra, hogy ő mit érez irántad.

2017. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, varok megerősítést valamelyik tenyrol.


Lehet o is többet erez. Azonban akkor miért mond olyat, hogy össze fog jönni egy sráccal, meg ilyenek. Most is azt mondta hogy ottfog náluk szilveszterezni.

2017. jan. 1. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Most is azt mondta hogy ottfog náluk szilveszterezni.

---

Január elsején fog szilveszterezni? Ügyes lány! Feltétlenül tartsd meg. :-))

2017. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!