Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy lány jól nézne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány jól nézne ki, de visszahúzódó és csendes lenne odamennel hozzá ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 20:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha nem mutatna semmi érdeklődést felém akkor nem, amúgy igen.
2020. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Az mèg csak làny semmi több. Jàtszon, tanuljon, olvasson , mesèzzen ne kelljen mèg a nagy herceget elè vetni. Főleg mèg tinik szoktak lenni az ilyen lànyok ès nem nők.
2020. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hol lehet ilyen lánnyal ismerkedni?
2020. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Szóval én lány vagyok, bocsi... De szerintem menj oda, mármint nekem is vannak olyan barátnőim akik nem mernek közeledni, mert félnek hogy visszautasítjak őket, pedig külső szemmel azert látni hogy hogyan néznek rájuk, csak nem hiszik el... Talán tippnek mondanám hogy valahogyan finomabban közelíts feléjük, de azt határozottabban érvenyesítsd hogy mi a szándékod... Ne ijedj meg ha nem úgy reagalnak majd ahogyan azt vártad, tudod mert ők picit csendesebbek, szerényebbek, de az érzéseik nem kevesebbek... Aztan vagy jól sül el vagy nem, nem muszáj lelkisegélynek lenned :D 23/L
2020. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez tök jó. Én nem szeretem a nagyon feltűnősködő, hangos lányokat.
2020. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Én azt tapasztaltam, hogy a szerényebb lányokat könnyebb megszerezni, mint azokat, akik válogatósabbak és merészek
2020. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!