Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj van velem? Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Sok fiú próbálkozik nálam, de valamiért sosincs meg az a bizonyos szerelem. Engednem kéne, de nem tudok össze jönni olyannal akinek nem tudom önmagam adni. Akik próbálkoznak teljesen felszabadultak de én nem. Valami mindig elcsúszik. Nem ítélek külsőre csak legyen ápolt! Szinte mindenkinek megadom az esélyt, visszaírok és beszélgetünk. De az egyik a találkozónál elővette a pénztárcáját csak úgy random beszélgetés közbe és elkezdte számolgatni a pénzét és mutogatta mennyi van és csak erről beszélt. Nem vagyok szerencsés iyen téren, vagy csak válogatos lennék? Pedig fiatal vagyok és szeretném megtapasztalni ezt az érzést. Volt 3 barátom és szerettem, imádtam a velük töltött időket, de nem voltam szerelmes. Szomorú voltam szakításnál és még utána 1 vagy 2 hétig és ennyi. A barátnőim fél évig sírnak egy fiú után. Küzdenek értük még valmikor össze is verekednek más lánnyal. Miért nem tudok senkit szeretni ennyire? (Nyilván nem a verekedésre gondoltam) És miért nem tudok valakihez annyira ragaszkodni, hogy bármeddig elmenjek, hogy az enyém legyen? Viszonylag nagy a baráti köröm és mindenki meséli a storykat minden féle dologról, de én nem tudok közeledni fiú felé. Nem szeretem az ilyen nyálas szövegeket se a csajozós, nagyképű dumákat. Csak annyit kérek adja önmagát és tudjak vele hülyéskedni. Legyen a szerelmem és egyben a legjobb barátom is. (Nem olyan kapcsolatot keresek amiből házasság legyen. Csak szeretnék valakit akit szeretek tiszta szívemből és itt van velem) 16/l

2020. ápr. 30. 23:50
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Valószínű eddig rossz emberekbe futottál bele, nincs ebbe semmi, majd eljön a te időd. Érzéseket hosszútávon belőlem is nehéz kiváltani, első barátnőm óta /4éve/ nem voltam úgy igazán szerelmes senkibe, pedig páran megfordultak az életemben azóta.
2020. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz szerelmes lenni, mert nem találtad meg azt az embert aki megfogna.

Aki külsőre is vonzó és belsőre is.

2020. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Egy ideig még gindolkoztam is hogy írjak, de aztán valahogy mégse.


A gond ott lehet, hogy nem voltak igazán szimpatikusak. Nincs veled semmi baj, de ha nem olyan az illető nem fogod szeretni.

2020. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SziaJociVagyok:)) ***** válasza:
68%

Mintha barátnőm irta volna ezeket pár hónappal ezelőtt :DD tök ilyen őis mint te

Viszont megtalált engem és velem boldog(remélem)

Teis megtalálod majd azt a palit! ;)

2020. máj. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!