Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok szeretik, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha egy fiú dohányzik? Mit gondoltok arról, ha egy fiút cigizni láttok?

Figyelt kérdés
16/F Kort is írjatok légyszi.

2020. máj. 6. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
92%
Jártam már olyannal, aki cigizik, megoldottuk. De azèrt kicsit taszít, főleg, hogy tudom, hogy mit okoz. (Impotencia, tüdőproblèmák, rossz fogak ès lehellet,stb...) 19/L
2020. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
90%

“Azok szánalmaskis 12-13 évesek, akik azt hiszik, hogy nagyon menők nem rájuk gondoltam, hanem azokra, akik mondjuk 16 évesek..”


Azért 16 évesen te se vagy sokkal idősebb, ugyanúgy gyerek vagy.


“És még azt hittem, hogy én vagyok a legostobább, aki 11 éves kora óta.”


Most akkor te is egy kis szánalmas gyerek vagy, mint akiket említettél?


Ha egy kisgyerek, mint te is, dohányzik, legszívesebben kiverném a kezéből :)

2020. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
96%

Apam nemreg halt meg a dohanyzas miatti tüdôràkban.

Rohadtul nagy baromsag cigizni barmilyen jo is

2020. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos en is dohányzom, pedig egyszer mar sikerult leraknom csak a barátom miatt vissza szoktam ra, egyértelmű, hogy o is dohányzik :D

Különösen nem izgat, hogy dohányzik e valaki vagy nem, az o döntése, a szememben nem lesz ettol se jobb se rosszabb, bar valamikor szexi tud lenni lasd; Leonardo DiCaprio eseteben 😃

Off, de az kedves nemdohányzó egyenek, hogy frocsogo nyallal pontozzatok le azokat akiket nem zavar vagy esetleg dohányoznak, nevetséges. 😂

2020. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
93%

Nem dohányzom, viszont a szaga az eléggé zavaró és hamar megérzem.

Csókolóztam már így egy sráccal és nem volt kellemes, kesernyés ízt éreztem.

De ettől független aki cigizik annak nincsen gond ezzel, csak ha egy olyan lányt fogsz ki aki szintén nem szereti figyelj arra, hogy ne legyen dohány szagod, illetve utána ne legyen keserű ízű a szád és a leheleted se legyen cigi szagú. :)

2020. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 Balatoni srác^ ***** válasza:
91%

Jézus atya Úr Isten...

9 meg 11 évesen már cigiztetek? Normális ez?

Hogyan szerzitek?


Szerintem ti olyan 30 évesen elpatkoltok egy jó kis tüdőrákban...

2020. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

#13: én nem azért kezdtem 11 évesen, mert azt hittem, hogy menő, hanem mert a legjobb barátom 16 éves volt, napi egy dobozzal szívott és megkedveltette velem. Amúgy meg feltettem egy kérdést, hogy ez zavaró-e, nem tudom miért kell offolgatnod

#16: teljesen egyetértek

Mindenkinek köszönöm a válaszát, nagy örömmel fogadom, ha jön még:)

2020. máj. 6. 19:59
 18/74 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem olyan lány nincs, akinél ez kifejezetten pozitívum, max olyan, akit nem zavar, de ők is többségében dohányos lányok. Én úgy látom, hogy azokat, akik nem dohányoznak, általában zavarja, és bár nem mindannyiuknál, de nagyon sokuknál kizáró ok párkapcsolatban.


Én lány vagyok, 14-15 évesen kezdtem el cigizni, bár soha nem voltam erős dohányos. (értsd úgy, hogy napi 6-7 szál volt az átlag max, de az se tiniként már) Volt, mikor úgy gondoltam, hogy örülnék dohányzó barátnak, mert jó lenne együtt cigizni, de azért nem ez alapján keresgéltem.

Most már bőven idősebb vagyok, pár hónapja már nem cigizek (csak társaságban időnként), barátom nem cigizik, őt kifejezetten zavarta/zavarja is. Ha ő nem lenne, akkor egyébként engem nem zavarna most sem, ha a párom dohányozna, max. félnék, hogy miatta én is visszaállnék a mindennapi cigizésre. :D

2020. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nem dohányzom, és az se zavarna, ha a párom cigizne, szóval ez nem kizáró ok, meg én pont nem az az ember vagyok, aki leszólja a cigizőket, csak mondjuk nyilván ne rám fújja vagy ilyenek, de hát ez szerintem alap intelligencia...
2020. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon csábító a sárga bőr, büdös száj, haj, test, ruha, korai COPD, vmint, hogy havi min. 50ezret kib.sz az ablakon a semmire. Hmmm
2020. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!