Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok szeretik, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha egy fiú dohányzik? Mit gondoltok arról, ha egy fiút cigizni láttok?

Figyelt kérdés
16/F Kort is írjatok légyszi.

2020. máj. 6. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
67%
Számomra kizáró ok.
2020. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim válasza:
38%
Igen nagyon mert én is dohányzok és nem csak azt szeretem szivni. 18L
2020. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdekel, miért teszi, taszít. Kipróbálta. Rászokott. Pont. Normális ember ki se próbálja. Nálam kizáró ok.
2020. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim válasza:
66%
Én nem szeretem, mert büdös :D De természetesen ha nem menőzésből csinálja, nincsen vele baj.
2020. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim válasza:
38%
Igazából a cigi nem olyan meghatározó dolog (szerintem) egy kapcsolatban. Nyilván ha az egyik fél nem cigizik zavarhatja a csóknál de amúgy most cigizni manapság teljesen hétköznapi dolog és semmit nem határoz.
2020. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is undorító nekem kizáró ok lenne.
2020. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nem szeretem. Ha alkalom adtán elszív egy szálat, buliba vagy mittudomén akkor azt mondom oké, legyen. De hogy ez rendszeresen, napi szinten történjen, na biztos nem. Akárki akármit mond, ha valaki rendszeresen cigizik igenis lesz egy cigi szaga. Akkor is ha rágó, parfüm stb. A ruhájának a hajának lesz egy cigis illata. És ezt én nem szeretem. Meg ugye nem kevés pénz.

Nem mondom, hogy csak emiatt nem jönnék össze valakivel, vagy emiatt vetnék véget egy egyébként minden téren jól működő kapcsolatnak, de biztos próbálnám rávenni arra, hogy szakadjon le erről a függőségről, és valami egészségesebb életmód felé haladjon.

2020. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
83%
En nem jönnek össze olyannal bocsi:(
2020. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
34%
Miert kell lepontozni azokat akiket nem zavar? Mert butthurtek vagytok?
2020. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
32%

A legtöbb fiúnak jól áll a cigi, de ilyenkor nem azzal foglalkozok,hogyan néz ki az összhatás 🙃

Hanem azt gondolom,hogy ez mennyire kiábrándító, és visszataszító, és esetleg ha már korábban tetszett az a fiú,akkor gyorsan kiszeretek belőle,mert ez egy nagy csalódás,ha pont ő cigizik. Számomra ez nem valami menő dolog, és nem is fog szimpatikusabb lenni egy fiú se számomra,ha cigizik...


Van olyan lány,akinek ez bejön,de én nem az a típus vagyok💁🏻‍♀️

2020. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!