Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szintetek érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintetek érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akinek karantén előtt tetszettem, de akkor én nem voltam biztos a dologban. Most döbbentem rá, hogy ő az akire vártam, és ráírtam. Válaszolt, de nem tudta ki vagyok, aztán elmondtam, és azóta tőmondatokban válaszol... nem tudom, hogy zavarban van vagy már nem érdeklem. Szerintetek érdekes próbálkoznom?
2020. máj. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az eszedért fog beléd szeretni, az biztos.
2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudja ki vagy akkor biztos nagy szerelem volt
2020. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy az osztályban van a fiú, és nem tudja ki vagy? Nem érdemes próbálkozni.
2020. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha valóban tetszettél volna neki, akkor tudta volna ki vagy. Semmi köze szerintem a zavarban levésnek, ahhoz hogy tőmondatokban válaszol neked. :(
2020. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!