Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak tanulási...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak tanulási szempontból érdeklem vagy több is lehet benne?

Figyelt kérdés

Pár éve jobban ráfeküdtem a tanulásra, így egyre jobbak lettek az eredményeim, még versenyre is küldtek, ahol az osztály legokosabb srácát is megelőztem. Ezután a fiú valahogy elkezdett rám figyelni, mikor bioszon páros munka volt, odahívott magához, hogy dolgozzunk együtt. Onnantól kezdve napi szinten beszéltünk, még sokszor a suliból is mentünk együtt haza. Mindig keresett és ha tudott mellém ült, szünetekben jött beszélgetni. Együtt is tanultunk sokszor, együtt mondtuk fel az anyagokat. Mindig nyomon követte, hogy milyenek a versenyeredményeim. Mikor közepsuliba mentünk, akkor így bámult rám és mondta hogy jó lenne ha osztálytársak maradnánk. De más osztályba kerültünk, viszont egyik tanárunk közös maradt. Mielőtt a tanár találkozott volna velem, a srác elmondta neki, hogy milyen jó vagyok az adott tárgyból és a tanárt is mindig kérdezgette, hogy hogyan szerepelek egy-egy versenyen. A tanár mondta, hogy úgy látja, nagyon pártol engem a srác és számon tart. Mikor az egyik srác lerondázott, akkor elmondtam ennek a fiúnak és mondta hogy ne foglalkozzak vele. Ha szomorú voltam, mindig foglalkozott velem meg megvédett. Ő volt az egyetlen aki mindennap kereste a társaságomat. Ha megkérdezték, azt mondta, senkibe nem szerelmes, viszont mikor szóba hozták hogy mi biztosan járunk, akkor félmosollyal mondta hogy nem érti, miből gondolják.



17/L


2020. jan. 4. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon, nagyon aranyos. :D

Lehet, hogy nagyon jó barátjának tart, viszont az is lehet, hogy annál többnek is. Egyszer, ha mondjuk pont valami szerelem központú dologról tanulsz irodalom órán, vagy csak hozd fel, hogy olvastál egy olyan könyvet, akkor kérdezz rá, hogy ő szerelmes e, vagy hisz e a szerelemben, ha igen ő, hogy képzeli el, és hátha a válaszai közt találsz egy kis utalást :)

2020. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eleinte valószínűleg az fogta meg, hogy tanulsz. Tudod akik okosak, az intelligens emberek társaságát keresik. Így idő közben megkedvelt, így nem csak tanulás szempontjából vagy neki fontos. Abban biztos lehetsz, hogy szimpatikus vagy neki. Ha szeretne többet tőled, majd észre fogod venni, de te is nyiss felé. (Gondolom, hogy szeretnéd, ha már felmerült ez a kérdés.)^^
2020. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!