Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek kedves, mindent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kedves, mindent megadó vkivel aki nekem tetszik, hogy ne tudja ezt kihasználni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, de nagy az esély rá, hogy nem fog össze jönni velem, de azért nem akarok feladni. Nagyon figyelmes, segítőkész és okos lány. Teljesen megváltoztatott, jobbá tett és meggyengített. (Lettek jó érzéseim)

Mindenben segíteni akarok neki, amiben tudok. Neki nincsenek próblémái, max az hogy megharapja a tengeri malaca😄. Szóval azzon az úton nem tudok neki segíteni. Lusta egyéniség, alig tanul de nem is kell neki mert tudja. A lecke megoldásokat tudom neki elküldeni. Nem tudom miben tudok még a kedvében járni, úgy hogy ne sejtsen még semmit.

Arra is gondoltam, mint a drámákban, hogy nem kedves leszek vele, hanem szívatos. ( ilyenis voltam míg meg nem ismertem).


Kérdéseim:

Ha kedves leszek, akkor hogy ne tudja kihasználni?

Mivel tudnék a kedvére tenni?


2020. máj. 11. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk azzal ne, hogy a lecke megoldásait küldöd neki. Ha nem megy neki, segíts benne, de ne tedd a segge alá a lovat. Ezzel csak még jobban ellustulna. Egyébként szerintem nem használ ki, ha nem olyan, aki lazán játszadozik az emberekkel.
2020. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már felhozta, hogy nem kellene ilyen engedékenynek lennem. Volt hogy megadtam a telefon jelszavam, és akkor hozta fel. Azóta féle. Akkor viszont használták is a telom, de nem nagyon tudunk mit csinálni suliba. 3-an vagyunk közeli barátok, nem tudunk egésznap az animéről beszélni, amit szeret. A másik meg chatel messengeren. Már arra sem emlékszem mit csináltunk ált. Iskolába, pedig ott mindig volt vmi, bár 6 an voltunk barátok
2020. máj. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!