Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy végre engem válasszon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel nagyon jóban vagyok már tavaly nyár óta. Ő 16, én 19. A mi sulinkba is jött, aztán egyre jobb lett a kapcsolatunk.

Csak mikor megismertem volt barátja, mikor épp szakítottak akkor nekem lett barátnő, aztán újra neki...már november óta. Nagyon nagyon csak húzzák, srác sokszor szakított vele, mert egy idióta, de a csaj nagyon kötődős, és egyszerűen nem bírja elengedni, mindig visszakönyörögte magát. Nekem bevallotta, hogy egyszer bizto megfog csókolni, én meg elmondtam neki hogy elég régóta bejön, és abszolút nem csak barátként tekintek rá. Igazából benne is ilyen kettős érzés van felém, inkább szerelem, csak a másik srácot nem bírja elengedni.

Volt hogy miatta hetekig nem beszéltünk, és leírtam neki, hogy mivel én nem barátomnak tekintem hosszú ideje, és nem bírom a gyereket, nincs szükségem megint ilyen semmire való beszélgetésekre, felejtsen el ha ottvan neki a srác...akivel 5-ször szakítottak-összejöttek kb. Ezen el is sírta magát, de megérti, napokban fognak a sráccal találkozni és megbeszélni...ha végre újra hagynák egymást, szinte biztos befutó lennék. Én nem akarom tönkre vágni a kapcsolatukat (nem mintha amúgy nem lenne), azt akarom hogy inkább magától engem válasszon. Erre valami ötletek még? Sok bók, esetleg még több célozgatás, stb.? Múltkor majdnem megcsókoltam, de puszinál nem akartam többet, mert undorítónak tartom a megcsalást...hiába lehet az kellett volna.

Illetve barátnői akik ismernek azt is mondták neki, meg kéne csalnia a srácot, ha nem is velem, de mással...viszont ők is szurkolnak nekünk.

Köszönöm a rendes válaszokat! :D


2020. máj. 12. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog köztetek sokáig működni, ha összejöttök.

1. HA ennyire szerelmesek stb. vagytok miért volt mindig valakitek?

2. HA a csaj veled lenne, kötődne hozzád de jönne egy más srác ugyanezt elfogja játszani?

3. Jó barátnők azok akik szakítás helyett megcsalásra buzdítanak.......


Egyébként normál esetben udvarlással kellett volna elérned, de te már "fenyegetőztél", mikor megírtad neki, hogy másként tekintesz rá és ha nem téged választ hagyjon. Így már befolyásolva van általad.

2020. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt sehogyan nem tudod elérni hogy beléd szeressen.

Ha kettőtök között van, akkor ezt neki kell eldöntenie magában a dolgokat és nem versenyszerűen gondolni erre az egészre.

Amit a barátai tanácsoltak neki az nem megoldás, akkor inkább tisztességesen kell lezárni a kapcsolatot.

2020. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod elérni hogy belédszeressen. Túlságosán is ragaszkodik a barátjához, pedig azért ha már ennyiszer szakított vele én úgy gondolom tovább kellene lépnie. Lehet hogy nem kellene ezt a dolgot erőltetnetek. Hiába mondja azt hogy inkább a szerelem felé húznak az érzései, ha a volt barátját állandóan visszafogadja. Lehet akkor ezt akkor is eljátszaná ha már együtt lennétek. Mondjuk azért te is lehettél volna vele kedvesebb. Másképpen is lehett volna közölni vele hogy te többként gondolsz rá és nem tudsz csak a barátja lenni és úgy beszélgetni vele. Egyébként nagyon okos barátnői vannak neki, ha ilyenre buzdítják őt.
2020. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!