Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy engem válasszon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Nemrég jött a suliba egy új fiú. Eleinte nem volt szimpi, de ahogy jobban megismertem, egyből beleszerettem. Úgy tűnt ő is így érez. Egy darabig mondhatjuk, hogy együtt voltunk, de mostanában sokan mondják hogy kibékült a volt barátnőjével. Egyszóval kib*szott velem (de rajta kívül sok más lánnyal is foglalkozik). Mit tehetnék hogy újra engem szeressen?:(
2018. jún. 10. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyenekkel kell vigyázni mert minden csajt az ujja köré teker.. valószínűleg egy játék voltál neki de valahogy tedd féltékennyé hátha sikerul. Ne nem féltékeny akkor nem is szeretett igazán ..
2018. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!