Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?Olyan bonyolult,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Olyan bonyolult,bár lehet csak én érzem annak.

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy van egy csaj.Évfolyamtársam volt.Idén érettségiztünk.Eddig nem beszéltem vele sosem,de nagyon tetszik.Sokat gondolok rá.A lényeg,hogy leérettségiztünk.Iskolai keretek között már nem fogom látni.Mit csináljak?Szeretnék vele beszélgetni,megismerni meg minden.Ami szokott lenni ilyenkor.Csak nem tudom,hogyan kezdjek kontaktot vele.Gondoltam,hogy írok messengeren,de vadidegenként az nem mindig célravezető.Arra is,hogy snapchaten próbálok meg vele valamit kezdeni,de idk. Osztályában anno sok utálom volt,lányok is.Annyira nincs jó vélemény arrafelé rólam.Szerintetek mit csináljak?Illetve,hogy?19/F

2020. máj. 14. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha máshogy nem megy akkor választhatsz töketlen módszereket...

Bejelölöd és 4 opció van.

-Visszajelöl és leszar.

-Visszajelöl és ír.

-Nem jelöl vissza.

-Nem jelöl vissza, de azért ír, hogy mégis ki vagy.

Számodra a legjobb a 2. és 4. lehetőség. Itt megint 2 lehetőség van.

-Ír, hogy megtudja ki vagy.

-Ír, mert ismer és tudni akarja mit akarsz tőle.

Itt az lenne a jobb, ha nem ismerne meg, mert akkor be tudnád játszani, hogy te sem ismered és valószínűleg véletlenül jelölhetted be. Itt lehet tolni ilyen "...és amúgy hogy vagy?" szövegeket,de ha éppen jól van, akkor itt kb meg is reked a beszélgetés.

Az is működhet, hogy megismer, viszont akkor olyan nyamvadt szöveggel kell próbálkoznod, hogy "hát suliból ismerlek és gondoltam bejelöllek", viszont ezt se nagyon lehet továbbvinni.

Szóval a legjobb az lenne, ha rossz kedve lenne és elsírhatná neked, hogy mi a baja.


Nade. Van egy olyan út, hogy nem töketlenkedsz és megírod neki, hogy mivan. Tetszik, szívesen beszélgetnél vele,megismernéd és hasonlók. Így tudni fogja, hogy mit akarsz tőle. Ha egyáltalán nem akar tőled semmit és nem egy nyomorék lányt fogtál ki akkor egyenesen meg fogja mondani.

Viszont ha neki is szimpatikus vagy akkor ebből lehet valami.

A legrosszabb ami lehet, hogy egy paraszt, csúnyán lekoptat aztán nevetnek rajtad a hasonlóan intelligens barátaival,de hát kit érdekelnek az ilyenek...nem?

2020. máj. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki! Veszteni valód nincs, legalább megpróbálod. Inkább próbáld meg és úgy ne jöjjön össze, minthogy meg se próbálod és azzal a tudattal élsz hogy nem tudod mi lett volna ha írsz neki.
2020. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki konkrétan és őszintén, hogy szeretnéd őt megismerni, nem kell ezt túlkombinálni.
2020. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelöld be, próbáld meg, hiszen veszteni valód nincs. Még most pont jó így frissében. Én tuti hogy emészteném magam később hogy nem próbáltam meg, és mi lett volna ha... A kommunikáció pedig szerintem attól függ milyen tipus a csaj. Értem ezt úgy, hogy milyen "státusza" volt a suliban, milyen a személyisége. (pl népszerű de kedves, vagy hidegnek tűnt zárkózottnak, vagy kedves de visszahúzódó) Azért az sem jó ha nem beszéltél vele még soha egy szót se, és letámadod hogy "tetszel, ismerkedünk?".. lányként mondom, nekem ez néha ijesztő és tolakodó. Viszont a fokozatos ismerkedéssel nem lehet mellé lőni , ami nem erőltetett és sablon az beválhat. Utána úgy is érezni fogod a stílusából, hogy mennyit ír és milyen időközönként hogy klappol e a dolog. Én tavaly végeztem gimiben, lány vagyok.
2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi ebben a bonyolult? Bal kezeddel benyúlsz a nadrágodba. Jó esetben találsz ott két tojás alakú izét. Na, azok a tökeid. Ha megvannak, akkor már csak azokhoz méltón kell viselkedni. Kész, minden megoldódott.
2020. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,rendben.A végső megoldás úgyis az lesz,hogy konkrétan leírom mi van.Amennyiben snapen nem működik vele a dolog,illetve fb-n nem jelöl vissza.Szerintetek mi legyen az indítás?"Szia!Hogy vagy?",majd abból talán beszélgetés,avagy "Szia!Szeretnélek megismerni"effekt?Miden véleményt szeretettel várok.
2020. máj. 20. 02:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írd meg, amit nekünk is, hogy most hogy vége a sulinak, rádöbbentél ,hogy nem fogod többet látni, és ez nem jó érzés.
2020. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem olyasmit is írhatnál, hogy szia, nem tudom ismerős e valamennyire az arcom, egy iskolába jártunk és most hogy így leeretsegiztunk nem lenne kedved ismerkedni esetleg meginni valamit? Vagy valami hasonlót írhatnál neki szerintem. Persze ha csak még aktuális hehe
2020. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!